Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos hogy emiatt ghostolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy emiatt ghostolt több mint 2 hónap chatelés és 5 randi után?

Figyelt kérdés

Az 5. randi után másnap azt mondta hogy legközelebb menjek fel majd hozzá, de én azt írtam hogy jobban szeretném ha valahol a városközpontban szervezne egy randit. Erre már nem válaszolt és eltűnt a profilképe szóval gondolom törölt.


Ilyen tragédia hogy 2-3 hónap és 5 személyes találkozás után még nem akarok sexelni?


23/L


máj. 24. 17:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Úgy látszik csak ez volt a cél, és megunta hogy nem mész bele. Nem vesztettél semmit, nem ugyan azt keresitek.
máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%

De amúgy meg én sokszor jártam úgy, hogy első randi után eltűntek a csajok, mert nem nyomultam eléggé.

Ez van, van aki így, van aki úgy szeretné. Majd találsz olyat aki szintén a te tempódat részesíti előnyben.

máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Könnyen a semmire akart nőt udvarlás érzelmek miegyebek nélkul.
máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez lett volna csak a cél mert mind az 5 randit ő szervezte ő fizetett mindig mindenért szóval szerintem ennél sokkal értékesebbre tartott és többet akart.
máj. 24. 17:46
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mondjuk én még olyat nem láttam h ezeket a lány tette volna meg, szóval ezt az indoklást nem értem xd
máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
A 2-3 találkozó után lehetne szexelni ha sokkal többször találkozol valakivel és eléri azt a szintet, hogy szex történjen. De amúgy ki is lehet bírni elvégre nemcsak szex létezik hanem más szexuális tevékenységek, akár a maszturbáció. Ő a szexre hajtott, nem te rád. Csak lyuk lettél volna szóval fel a fejjel, légy magadra büszke, hogy nem tudott kihasználni!
máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%
Megunta, hogy ennyit fizetett az ismeretlenért. Nem voltál jó befektetés. Nem gondolnám, hogy értékesebb lettél volna, akkor nem lépett le ilyen egyszerűen. Nyugodtan áltasd magad, ha attól jobb lesz.
máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, úgy akartam írni, hogy 2-3 hónap ismerkedés után...
máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
7-es csak nem egy 30 fölötti megkeseredett szingli nő vagy aki már láthatatlan a 20-40 közötti férfiaknak és gyűlölsz minden fiatal csinos lányt?
máj. 24. 17:54
 10/41 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves az az illető? Gondolom, eléggé fiatal lehet, ha ennyire a szex érdekli.
máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!