Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írogatnak rendesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemethkaroly kérdése:

Miért nem írogatnak rendesen vissza a nők? Rövid válaszok, semmilyen témák, kevés érdeklődés? Bejelölt, érdekelt volt, aztán nem ír? Érdektelen válaszok, semmi téma? Meg sem kérdezi hogy hogyan vagyok, csak írja hogy neki milyen volt a napja?...

Figyelt kérdés

Mostanság elkezdtem újra randizni. Azt gondoltam hogy talán a randizás izgalmas lesz vagy boldogsággal teli. Idáig hogy őszinte legyek többségében csak pénzbe került és keserű érzésekkel töltött el.


A problémám hogy sikerül kapcsolatba lépni a lánnyal. A valóságban jó kedvű, boldog, érdekelt, kezdeményező, jó a testbeszéd, humor, aztán amikor írunk messengerem.. meg egy nulla. Semmi. Semmilyen témáról nem tud beszélni. Nem nagyon érdekli semmi sem. A válaszai rövidek, tartalom mentesek, és olyan.. érdektelen. Mintha írt volna valamit, de semmit se. Néha várok hátha még ír hozzá valamit, de semmi.


A legrosszabb hogy sokan megírják milyen volt a napjuk, vagy milyen jó hogy izé azé, elmentek ide oda, szülőkkel ezt azt, de még az se kérdezi meg hogy velem mi volt. A saját dolgairól lelkesedéssel ír, az enyémet meg se kérdezi.


Látom hogy online, de nem ír rám, sokáig. Egyértelmű számomra hogy elvesztette az érdeklődését, vagy talált mást, és semmit sem akar. Már én se akarok írni. De aztán még is rám ír, hogy még is akar valamit.



Szerintem még az is furcsa, hogyha valaki után érdeklődik, akkor arra ilyen ritkán írjon. Például 2-3 nap míg vissza ír, de volt már több is. Aztán így szép lassan elhal az egész, mert megint próbálkozom vele, aztán megint egy semmit ír vissza. Ez nem egy egyszeri alkalom. Nagyon 0-ák a nők chaten.


Mi oka van ennek? Vagy mit tehetek ez ellen? Nem szeretem a "szórakoztass" mentalitást, és normális nőt próbálnák keresni.



2022. jún. 1. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Inkább annak örülj, hogy nem 1-2 szavas válaszok jönnek. Pl mikor megkérdezed mi a helyzet, és csak annyit ír, hogy semmi. Inkább hagyd had beszéljenek, és kérdezz vissza a részletekre, akkor legalább látják, hogy érdeklődsz irántuk. Így meg nemcsoda ha úgy érzik,hogy csak unod a beszédüket, és ezért inkább nem is keresnek.
2022. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Van benne igazság. De már átléptem ezen, és szerintem sehova se vezet. Nem tudok egyről a kettőre lépni. Nem történik semmi.
2022. jún. 1. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy érted, hogy nem tudsz egyről a kettőre lépni?
2022. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális nő nem fog veled online beszélgetni, ha élőben is tud. Szutyok egy kommunikációs forma, értelmes ember max időpontegyeztetésre használja.
2022. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Akkor ilyenkor mi van? Randira vagy telefonálásra nem hajlandó.
2022. jún. 2. 00:53
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Úgy, hogy az online chatelés nem megy. Az egész olyan, van csak minek. Másra meg nem hajlandó.
2022. jún. 2. 00:54
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
A legtöbb nő semmilyen erőfeszítést nem hajlandó tenni egy kapcsolatért, még ennyit sem.
2022. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Akkor jobb is ha hagyod, vagy adj neki ultimátumot, hogy vagy felhívhatod, vagy befejezed, mert így csak az idődet rabolja. Ha nem megy bele, akkor nem keres kapcsolatot, csak figyelemre vágyik, mint a like gyüjtögetés a facebookon.
2022. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elgondolkodok rajta.
2022. jún. 2. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!