Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munka után izzadtságszagúan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka után izzadtságszagúan mentem a randira, letiltott a csaj utána mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Úgy volt tervben, hogy még hazamegyek, letusolok, átöltözök, stb. de mielőtt mentem volna beért egy kamion amit le kellett pakolni és nem engedett el a főnök, így kénytelen voltam fürdés nélkül menni, átöltözni átöltöztem de testem is tiszta izzadt volt még szóval a nem munkás pólóm is átvette a szagot. Befújtam magam, de én is éreztem a savanykás-foghagymás szagot és egyből láttam csajon is, hogy érzi és elég kellemetlen volt a dolog aztán mondtam is neki, hogy miért van ez amúgy nem szoktam büdös lenni munkán kivül, de gyorsan véget ért a randi elköszönt és le is tiltott minden platformon meg telefonon is.
máj. 24. 18:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
Nem lehet hogy csak nem voltál elég jóképű?
máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Hmmm, trollkérdés szagot érzek!
máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
10%

Nyigidj meg nemcsak ezért. Az én sztorim hasonló.

De mi megbeszéltuk hogy ahogy én ráérek ő csak úgy tud jönni ha készülni sem tud hanem helyből munkából csak. Elfogadtam fel is voltam készülve rá.


De arra nem, hogy ocsmány lesz a képe is, nem is úgy néz ki mint a képen, a munkásruhája mégcsak nem is vagány(lásd a neten a vagány izmos pasik +munkásruha feelinget), hanem bokavillantós répaszárú béna idétlen, még a tatám is jobban pasisabban öltözik fel a kerti munkához is, és tényleg az utcán is szégyellnem kellett a pasit mert lestek vele mások.

Pedig direkt nem öltöztem túl én sem hogy ne legyünk túl érdekesek egyutt.


Visszatérve a jópasik izzadtan büdösen munkáscuccban is jópasik tudnak lenni. Tehát nem ez volt itt szerintem a főproblema.

máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Ki az a hülye, aki így elmegy randira?😃 Én is offoltalak volna. Normális esetben 1. vagy írsz a csajnak azonnal, amint kiderül a túlóra ténye, hogy bocsi, ez van, toljunk rajta egy órát vagy másik nap vagy 2. nem túlórázol, mert programod van. Tudom, tudom, itt mindenki olyan helyen dolgozik, ahol kapásból kirúgják az embert, ha nem csicskul be azonnal, érdekes, hogy 15 év alatt nekem egyszer sem sikerült ilyen helyet kifognom, pedig én is többnyire fizikai, betanított melókat csinálok, valahogy mégis minden munkahely felfogja, ha nem érek rá és pont.
máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Elég érdekes. Ha ilyen eset van átlehet tenni a randit 1-2 órával később, vagy másnapra is.
máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem túlóra volt, hanem elkéretszkedtem hamarabb, de mivel beért a kamion így nem engedett el főnök.


Azt meg nem gondoltam volna, hogy ennyire átitatja a szag a bejárós pólóm is pláne, hogy jól bedezoroztam magam, de én is éreztem sajna magamon..

máj. 24. 18:23
 7/28 anonim ***** válasza:
26%

Haver én volt hogy vérző arccal mentem oda randira,és jól sikerült.

Nem a szagod volt a gond

máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Hát én ilyen esetben is le szoktam lépni, ha előre szóltam, akkor azzal kell számolni, hogy aznap addig vagyok és pont.

Mellesleg soha az életben nem éreztem még férfi kollégákon, hogy izzadt, hagymaszagú büdösek lennének egy munkanap után, kivétel 1-2-n, de a többség nem az. A helyes tisztálkodás így a melegebb napokon úgy néz ki, hogy REGGEL is zuhany, aztán a tiszta, LEBOROTVÁLT, szappannal megmosott hónaljra dezodor, ha erősen izzadsz, akkor olyat kell venni ami nem alkoholmentes mert azok szart sem érnek a meleg napokon, max annak, aki klímás irodában ül egész nap, nekik lehet jó.

máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál. Van ilyen. Máskor majd későbbre időzítsd a randit, hogy tuti legyen időd lezuhanyozni és átöltözni.
máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Napi kamuuu
máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!