Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lány vissszautasít egy férfit, akkor utána még a lány van megsértődve, hogy a férfi udvarolni próbált neki?

Figyelt kérdés

febr. 27. 14:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Mert erőltette az "udvarlást" - nyomult?
febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A visszautasítást a férfi tudomásul vette, utána már nem próbálkozik.
febr. 27. 14:29
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez általában akkor van ha a lány azt érzi hogy már az is sértő számára, hogy te egyáltalán azt gondoltad hogy lehet bármi esélyed nála. Nyilván lehet hogy csak túl nagyra van magával, mindenesetre ha gyakran ezt tapasztalja az ember akkor érdemes önvizsgálatot tartania
febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hagyd a p.. ba. Elutasított, nem lesz ebből már semmi de még csak haverkodás sem úgy, hogy mindegy mit csinál és mit gondol. Le van tojva.. Legyen csak megsértődve ha úgy jó neki.
febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Egy ilyen helyzet hogy merül fel ha visszautasított és utána nem próbálkoztál?


Mármint érted odamész, dumalsz, visszautasít, szép napot kivansz, elmész.

Ebben hol van egyáltalán hely arra hogy megsértődjön?

febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5 Többféleképpen is lehet:

pl: 1.) A visszautasítskor érzed ezt a lányon, hogy teljesen meg van sértődve, fel van háborodva

febr. 27. 14:56
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Lehet inkább azért van megsértődve mert megsérted mikor rájössz hogy kioffol, nem?
febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 "A visszautasítást a férfi tudomásul vette, utána már nem próbálkozik."
febr. 27. 15:06
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, ő miért csinálta, mert itt ugye csak a férfi verzióját halljuk, de most halálkomolyan: te nem láttál még olyat, hogy akármilyen nemeknél aki azt hitte, hogy a jobban kinézőnél van esélye, az álomvilágban él, és tényleg sértő, hogy mit hisz?


Velem ilyen nem történt, de az egyik barátnőm gyönyörű, és olyan gyógyegerek is próbálkoznak nála, hogy én nem tudom, mit hisznek.

febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Számomra ez akkor nagyon sértő vagy inkább felháborító ha olyan közegben teszi a lépéseket ahol utána nekem kínos a dolog. Például munkahelyen a kollégám vagy a társasházban a szomszédom, ilyesmi. Kényelmetlenné teszi nekem utána a helyet ahol napi szinten kell mozognom mert innentől utálok egy ilyen kultúrálatlan emberrel összefutni is.
febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!