Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan ember, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki már elfogadta, hogy ő soha sem fog társat találni és konkrétan SEMMIT sem tesz már azért, hogy esetleg találjon? Tehát sem élőben, sem neten nem ismerkedik már?

Figyelt kérdés
máj. 27. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Jelen.

A szexuális vágyat is sikerült kiirtanom magamból, már hónapok óta nem nyúltam magamhoz, nincs is a fejemben a szex. Ez pl a férfiaknál egy eléggé erős ösztön, de megfelelő gyógyszerekkel már ezzel sincs gondom.

A lelki része, hogy bujás, ölelés, simogatás, illatok, ízek, a nő "íze" (tudjátok mire értem), hogy társas az ember stb már rég nem érdekel.


Jobb így....néha megingok, azért nehéz átverni az evulúciót, a genetikát, a hormonokat, az osztunk, de szerencsére ilyenek csak ritkán vannak.

máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Jelen. (F!)

De nem akarok ilyen "B*tassuk a másikat a hibánk miatt" csoport tagja lenni.

máj. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Én elfogadtam. Nem akarok befeszült életet élni, hogy befeszült életet élhessek. Ennek semmi értelme.
máj. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Kövér vagyok így esély télen.


Ez van kedves sorstársaim.

máj. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
4, nem esélytelen, egy fogyás az ára.
máj. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
5, inkább nem kellett volna elhízni!
máj. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Hát azért napi 3 és fél óra ingázás mellett 8-9 óra munkával kicsit nehéz minden nap mozogni valamint.


Persze lehet csak acélos akarat kell hozzá, ami még nincs. Lehet nem is lesz.


Nem mindig voltam kövér de középsuli el vitte az összes időt és nem tudtam tovább mozogni. De M1 is már ez van.

máj. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

"5, inkább nem kellett volna elhízni!"


És van kölcsön időgéped, hogy lehessen a volnán változtatni, vagy esetleg a meglévő problémához is hozzá tudsz szólni érdemben?

máj. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
7, mozgás sokkal kisebb része a fogyásnak. Csak arra kell figyelni, ne egyél több kalóriát, mint amire szükséged van.
máj. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Meleg férfi vagyok, volt már több komolyabb kapcsolatom.Nem okolok mást,sem a világot,hogy jó pár éve nincs párom. Mivel lelkileg kiegyensúlyozott vagyok, a testiség pedig sosem volt a "motorom", így tudomásul vettem azt, ami van :)

Nagyon sok minden van,ami érdekel,van hobbim,nem üresen és nem szomorkodva élem az életem !


F/ Bpest

máj. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!