Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Konkrétan mit jelent a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan mit jelent a fizikai biztonság a nőknek?

Figyelt kérdés
Azt monda valaki hogy a nők biztonságot várnak egy férfitól. Anyagi, érzelmi vagy fizikai. Mit jelent a fizikai? Ne bántalmazzák őket fizikálisan? Vagy legyen melletük egy erős férfi aki mellett biztonságban érzik magukat? Én testépítésbe kezdtem de nem a nők miatt elsősorban hanem mert ez a szenvedélyem, maszkulin és erős akarok lenni. 23/f
2023. júl. 7. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, nekem az érzelmi számít. Fizikai... ha a cigány előkapja a kést, ott nem sokra megy az ember azzal, hogy erős.
2023. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1.Ezért jó a gázspray.
2023. júl. 7. 20:13
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Igazi biztonságot csak is a Bikafix™ óvszer adhat! Bikafix™ óvszer!


"Használja ön is, a HIV-atlan vendégek ellen!" *idegesítő reklámzene*

2023. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

"1.Ezért jó a gázspray."


Zárt helyen v széllel szemben? Esetleg úgy bepánikolva, hogy eszedbe sem jut?


Én azt tudom elképzelni, hogy te akárhogy nézel ki, férfi vagy. Ha egyedül megyek végig az utcán, meg fognak bámulni, be fognak szólni, a villamoson megpróbálnak hozzámnyúlni. Ha te ott vagy velem, neked férfiként jár a tisztelet, hogy nem piszkálják a veled lévő nőt. Akárki is legyen neked.


Ez nekem fizikai biztonság, nem az erőd miatt, hanem a jelenléted miatt. Nem bántó a hasonlat: ez ugyanolyan, hogy kisebb az esélye, hogy megtámadnak, ha van velem egy kutya, akkor is, ha tengerimalac méretű.

2023. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
No vagyok, valaki ezt mondta neked, en nem tudok ilyenrol.
2023. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
3as jó poént tolt aki lepontozza az gyík kuki. Jöhet a lepontozas pocokbetyárok
2023. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem az őserdőben élünk. Bőven elég, ha behozod a karton ásványvizet.


"Ne bántalmazzák őket fizikálisan"

Ez alap. Említésre sem érdemes.

2023. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek ehez, nem volt még egy kapcsolatom sem. A 12 éves koromban lévő gyerekszerelem nem számít.
2023. júl. 7. 20:40
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

4: Nekem volt egy kedvesem, aki ha velem volt, kidobtak minket mindenhonnan.

Egyedül bárhova be tudtam mindig menni, bármit el tudtam intézni, önálló vagyok 8 éves korom óta ezekben.

Nem csináltunk semmit, csak jött valaki, aki ott dolgozott és belénkállt.

2023. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

8: Nincs olyan, ami minden nőre érvényes.

Ahogy olyan se, ami minden férfira.

Te sem tudsz olyat mondani.

2023. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!