Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent ez? Miért állítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Miért állítanak be ilyen családi állapotot?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy adott párkereső portálra, és szembesültem ezzel: Házas-Független. WTF? Ez elég nagy ellentmondás, legalábbis számomra. Aki házas, az nem független, aki meg független az nem házas! Vélemények?

2011. dec. 26. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
...és még nem is esett szó arról, hogy amúgy mi valódi egy társkereső oldalon...
2011. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolnak, hogy még papíron házasok, de a maga a házasság már befuccsolt, csak a papírok nincsenek még elintézve. Ez csak egy tipp.
2011. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Társkeresőnek ilyen funkciója van vagy a bemutatkozóba írta? Lehet szeret paráznákodni vagy vagánykodni, hogy mennyien írnak rá, de lehet barátkozni akar ott és nem számol arra, hogy más komolyan keresi társát.
2011. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én ezért nem töltöttem ki a leírás mezőt, meg hogy milyen partnerre vágyom. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen naiv, de sztem a siker érdekében érdemes(ebb lenne) úgy kitölteni az adatlapot, hogy fedje a valóságot...
2011. dec. 26. 14:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Ilyen funkciója van. Be kell jelölni valamilyen családi állapotot. Van szingli, özvegy elvált stb. meg a Házas-Független.
2011. dec. 26. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!