Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért nem keresnek magukna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nem keresnek maguknak férjet, miért csak arra várnak, hogy valaki rájuk találjon?

Figyelt kérdés
Lehetnének kicsit aktívabbak is. Pl én 5 éve vagyok regisztrált tag egy társkeresőben, de még egy db levelet sem kaptam nőktől...

2013. jan. 1. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig férfinek kell lépni,töbször keresi őket férfi mint forditva
2013. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nők valamiért bebeszélik maguknak, hogy a pasi akkor pasi, ha próbálkozik.

Amúgy valami gond lehet az adatlapoddal, vagy kevés adatot adtál meg rajta, vagy valami kreténséget írtál ki.

Amúgy a regisztrált lányok többsége, akik nem kifejezetten csúnyák, napi 30-40 - ha nem több - levelet küldenek a férfiak, ezeket végigolvasva nem hiszem, hogy muszáj lenne nekik keresgélniük.

Viszont létezik rengeteg kamu felhasználó is, akik csak ismerkedés céljából regisztráltak, mert unatkoznak, nem akarnak senkit sem, vagy ott ragadtak, mert már van párjuk, csak néha felnéznek.

Konkrétan láttam olyan adatlapot is, amit kifejezetten csak azért hozott létre egy lány, mert otthon nem kapott a párjától elismerést és arra vágyott, hogy naponta érezze a törődést, ami a szépségének fényezésére utal.

Szerintem az is kamu regisztráció volt, de ez lényegtelen.

Tudok ellenkező példát is mondani, amikor regisztráltam, rögtön rám írt egy lány, két héten belül már mellette aludtam, úgy hogy mindenen túl voltunk. Ő egy kicsit bevállalósabb volt.

2013. jan. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit off lesz a kérdésem, de 5 év alatt nem jött össze senki?
2013. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy a lányok látják az adatlapodon, hogy már öt éve be vagy regisztrálva, ami elég gyanús is lehet.

Több szempontól is gyanús:

nagyon nehéz eset vagy

puncivadász vagy

valami nem stimmel veled

kamu regisztráló vagy, aki csak trollkodik a lányokkal

Ha öt év alatt nem sikerült partnert találnod, akkor miért foglalkozna veled egy lány? Nyilván oka vannak annak, hogy ott ragadtál a társkeresőn...

Szerintem nem ártana egy új regisztráció.

2013. jan. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja! Regelj ujra, írd át az adatlapod, tegyél fel előnyösebb képet stb. stb. Esetleg más oldalakon próbálkozz.

Én is társkeresőzöm, de olyannal akinek nincs publikus fotója szóba sem állok! Nő vagyok, ahhoz hogy én írjak valakinek először, nagyon jó pasinak kell lennie! Mi csajok elvárjuk itt is, hogy a pasik kezdeményezzenek!

2013. jan. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GhostRider3 ***** válasza:

mert nők, ez a dolguk.

a húspiacon a nő az áru és a férfi a kereskedő.

meg van az a berögződés, hogy a férfi az aktív. kényelmes megoldás is a nőknek, de amíg van férfi aki keresi őket, addig meg sem kell mozdulniuk.


tehát gyakorlatilag csak azok a lányok keresnek meg téged, akiket senki sem keres meg, viszont ők téged vonzónak találnak.

vonzó lehet a 180 feletti magasság, sportos testalkat, elegáns-tehetős utalások.

2013. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!