Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért keresnek megszáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért keresnek megszállottan barátnőt maguknak?

Figyelt kérdés

Csak, hogy legyen már valaki, akárki. Ezt sosem értettem. Mintha akkora szörnyűség lenne, hogy nincsen. Lehet, hogy csak azért nem értem ezt, mert még sosem szerettem senkit? De tényleg senkit. A saját szüleimet sem. Utálni tudok, de szeretni képtelen vagyok. Fogalmam sincs milyen érzés. Elég magányos típus is vagyok.

18/F


2012. ápr. 7. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megbaszni...

Magadat szereted?

2012. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mert szeretnének szexelni és szeretik ha törődik velük valaki

23l

2012. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tejóég kezeltesd magad
2012. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

érdekes személyiséged lehet, szívesen megismernélek

írjál nekem

2012. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Főzős Laci ***** válasza:

Mert aki egészséges fiú,férfi,azt az ellenkező nem érdekli,nem is beszélve,hogy az ember társas lény.

A magányosság fiatal korban kóros,bizonyos élethelyzetekben esetleg ideiglenesen elfogadható.

2012. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eleg szomoru ha meg a sajat szuleidet sem szereted. Javaslom menj pszihologushoz, o talan segithet.
2012. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Halottal mar az osztonrol? a fiuk a lanyokhoz vonzodnak normalis esetben...
2012. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te konkrétan egy beteg ember vagy azok alapján amit leírtál magadról, de bizonyos szemszögből igazad van.

Magam is úgy látom, hogy a korom beli fiúk görcsösen keresnek bnőt, feladva minden büszkeségüket és képesek ok nélkül kinyalni a fenekét minden lánynak, csak azt felejtik el hogy maguk alatt vágják a fát... ha nyáladzol egy csajnak, nem fogsz neki kelleni csak ki fog használni.

Aztán összejön egy macsóval aki megcsalja meg minden és akkor a csajoknak is szar lesz mert siránkoznak hogy minden pasi csak megdugni akarja őket... szal így megy ez, kicsit szélmalomharc :D (21/F)

2012. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem sincs fingom arrol h mi az a szeretet, es h milyen erzes, sosem szerettem senkit, de senkit sem utaltam, engem nemtom h szeretnek-e, de nem veszem eszre.

mondjuk en 22 vagyok.

2012. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem kb semmi érzésem sincsen :/ én sem érzek a szüleim iránt semmi szeretetet... szerelmes sem voltam még, b.nőm sem volt tartós, ellenben szeretnék én barátnőt :) és én sem vagyok egy társasági lény :D inkább itthon elkockulok ismerősökkel minthogy elmenjek discoba :D
2012. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!