Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-30 év közöttiek! Ti még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közöttiek! Ti még hisztek az internetes társkeresésben?

Figyelt kérdés

Volt idő, amikor ott próbáltam társat keresni magamnak, sok-sok randin túl vagyok, de egyikből sem lett kapcsolat. Max. tapasztalatot szereztem eddig.

Persze volt már amikor nem a neten ismerkedtem meg az ex párjaimmal, de most az internetes társkeresésről várom a tapasztalatokat, véleményeket.



2013. febr. 6. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Ja, fb-n lehet ismerkedni! :)


20f

2013. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.válaszoló!

Fb-on simán bejelölöd az ismeretlen lányt? Mégis milyen szöveggel hódítasz? :)

2013. febr. 6. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos van akinek sikerül.
2013. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az internet csak egy társkeresési mód a sok közül. Semmiben nem másabb, mint a többi. Szerintem.
2013. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hinni hiszek benne, de egyelőre ennek a segítségével csak egy randiig jutottam el. 24/F
2013. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan mint ahogy az előttem szóló is és én is, csak a randiig jutnak le. Utána valahogy abbamarad az ismerkedés valamelyik fél részéről. Ha spontán ismerkedsz valakivel akkor egyből érzed, hogy van-e valami kis tűz köztetek vagy tök semleges. Interneten meg max. a külseje lehet vonzó, az is csak az első megszólalásig némely esetben sajnos :/
2013. febr. 7. 19:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Interneten szerintem max szexpartnert lehet találni. (Jó van akinek bejött normálisan is, de többség csak szívás.)
2013. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, fb! :) Másfél éve vagyunk együtt.

Egy barátnőm is így találta meg a férjét, a love.hu-n ismerkedtek össze.

2013. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez is egy forma a sok közül.

De.

Szerintem ez nem mindenkinek való.

Egy olyan embernek például, aki nehezebben oldódik, vagy időigényesebb, az nem biztos, hogy első pár találkozón feszültségmentes tud lenni.

Tehát így sok borítékolt kudarcot lehet bezsebelni.


Az ilyen emberek általában amúgy is úgy jönnek össze, hogy, eleve haveri körből előtte ismerik a másikat, vagy közös munkahelyen dolgoznak, osztálytárs, szóval: nap mint nap látják egymást.


Randi vagy találkozó, mindegy. A lényeg a lehetőség, és ebből a szempontból akivel naponta találkozol, könnyebben kialakulhat valami, mert kicsit egymásra vagytok kényszerítve úgymond, mint most találkozol valakivel kétszer, és nem fog meg, akkor nincs több dobásod, és annyi. És mivel közös ismerős, közös élmény sincs, ezért még nehezebb szerintem, tehát teljesen vadidegen a másik.

Nekem ez a tapasztalatom, én ez a kategória vagyok, tehát nekem, nem való ez a forma.

De amúgy, sose lehet tudni.


Amúgy meg ésszel kell kezelni, és minél előbb találkozni.

És hát emberismeret, az idő spóroló tud lenni...

2013. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!