Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak mi a fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mi a fontosabb a külső, vagy a belső?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon ismerkedek sokat. Majd összes adatlapon azt látom a lányoknál, hogy csak komoly kapcsolat érdekli őket, nem a külső a fontos, stb, stb.... Engem komoly kapcsolat érdekel, nem vagyok rossz ember, szerintem boldog lehetne velem egy lány. De mégse akar megismerni engem senki. Akkor most mi van? Mégse a belső számít? Vagy annyira elviselhetetlenül ronda lennék?

2014. máj. 13. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért annyiban mindenkinek számít a külső, hogy vonzónak találja a másikat, különben nincs is értelme a kapcsolatnak. De ugye ez nagyon szubjektív, mindenki számára más a vonzó.
2014. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb csak a belso szamit az eletben, azonban tarskereson csak olyanokkal ismerkedek, akik jol neznek ki. Ez vmifele iratlan "szabaly" szerintem.
2014. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nyílvánvalóan a külső.

Egy lányban az utolsó amit megfigyelhetünk azok a belső "értékei". (persze ha nekik van olyan)

Azt tudom mondani, hogy valójában egyformák. Ezt mindenki megtapasztalja ha figyeli őket.


Egyszerűen el kell fogadni, ha egy nőnek nem vonzó a testalkata vagy nem szép az arca, akkor értéktelen.

2014. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az attól függ, hogy a külsejében vagy a belsejében látok-e valamit, ami miatt nagyon nem jön be.

elfogadható külső nélkül nemigen kívánom őt meg. szellemi-lelki mélység nélkül meg nem akarom, hogy megszólaljon. azaz mindennek jónak kell lennie. de nem tökéletesnek!

2014. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3,

azt mondod, hogy minden nő értéktelen, vagy a férfiakkal együtt minden ember értéktelen?

amíg ilyet lehet rajtad érezni, nem lesz nő, aki meg akarja neked mutatni az értékeit, azaz megosztani a gondolatait.

4.

N

2014. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as remélem anyádat is ezzel a szép mondókával köszöntötted anyáknapján. :-) biztos megsimizte a buksid, milyen okos gyermeke nevelt.


egyébként az 1-essel értek egyet és ez férfiakra és nőkre is egyaránt igaz. ha valakihez nem tudsz vonzódni, lehet akármilyen aranyember, abból max barátság lesz, ha valaki vonzó külsőre, de egy szadista állat, azt pedig messziről kerülöm, mert nem akarok ilyet a közelemben tudni.

2014. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kérdező: te mi alapján írsz rá a csajokra társkeresőn? biztos vagyok benne, hogy kép alapján és csak aztán nézed meg hogy miket írt a magamról részhez.
2014. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én nem lesek álszent. nekem igenis számít a külső, viszont tényleg nem csak azon múlik a dolog. ha valaki buta vagy képtelen értelmesen beszélgetni, nincs véleménye, akkor hiába jóképű, akkorsem kellene. viszont ettől függetlenül egy srác me tud fogni a belső értékeivel is, de még akkor is szempont a külső. nem a legfontosabb, de szerintem ez is számít mindenkinél valamilyen szinten.

19/L

2014. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kép alapján írok rá másra, sokszor olyanokra is ráírok akiről nincs kép. Első barátnőmet is mikor megismertem neten csak 1hónap beszélgetés után láttam róla elsőnek képet. Sokszor pont "szépekre" nem írok rá, mert társkeresőn el vannak szállva maguktól, beszélni nem tudnak normáisan csak 1-2 szavas válaszokat adnak.
2014. máj. 13. 19:49
 10/11 anonim válasza:
A lányoknak tudod mi a fontos? A saját boldogságuk. Semmi nem érdekli őket csak saját maguk. Leszarják az érzéseid.
2014. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!