Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szánalmas, aki így próbál kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik képesek bárkivel összejönni, sőt inkább a csúnya nőkre hajtanak, csakhogy legyen valakijük, mert az önbecsülésük nulla. Egyáltalán mi a jó abban, ha olyannal járunk, aki nem is tetszik?

2014. febr. 28. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Az üres szépség mindig unalmas.
2014. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az igaz. De attól még nem értem azokat, akiknek annyira mindegy, hogy kivel járnak, csak legyen nőjük. Társfüggők, vagy mi?
2014. febr. 28. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tetszik de ha jó a személyisége !
2014. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Már önmagában a kérdéseddel is le mínősíted önmagad, nem veszed észre? Ráadásul elég mélyen.
2014. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én inkább pont azt tapasztaltam, hogy a csúnyább, tesze-tosza pasik - szóval nem tipikusan a nők bálványai - akarnak szép nőt. Nem veszik észre magukat, hogy egy picit lejjebb kéne rakni azt a lécet... és ezzel nem megbántani akarok senkit, isten ments! De értitek, nem?
2014. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De, az
2014. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy csúnya nőkre hajtanak, de honnan tudod hogy közöttük nem válogatnak pl. személyiség alapján

vagy adott mondjuk 2 csúnya nő, az egyiknek a $egge nagy, a másiknak a melle és akkor a pasi azt válassztja ami a fétise (mondjuk a nagy popsi a fétise, akkor azt)

szóval simán tetszhet egy "csúnya" nő is valamiért, meg van olyan hogy szép a csaj és mégse tetszik

2014. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Én elég sok olyan pasit ismerek, akinek annyira mindegy, csak nő legyen. És ne jöjjön már nekem senki se azzal, hogy mindegyik ronda nőben volt valami, ami megfogta őket, mert attól még, hogy valaki ronda, nem biztos, hogy van igazi egyénisége. Ahogy az sem biztos, hogy egy igazán szép nőben vannak értékes tulajdonságok.
2014. febr. 28. 23:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, soha nem volt barátnőm, csókot sem kaptam még soha, de már nagyon vágyom rá. Ezek ellenére sem vagyok hajlandó nekem nem tetsző lányokkal kapcsolatot kezdeményezni, akkor inkább egyedül maradok. Képtelen vagyok ismerkedni (barátaim sincsenek), nem azért nem volt még barátnőm, mert minden közeledést visszautasítok, mondván nem tetszik a lány. (Olyan viszont számtalanszor, hogy nem szólítom meg, mert biztosan nem volnék elég jó neki.)
2014. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk ez a hozzáállás már jobban tetszik. Most nem kell félreérteni engem, senkit nem akartam ezzel a kérdéssel megbántani. És tegyük fel, hogy lenne egy párom, aki nagyon tetszett a kezdetektől fogva és járnánk, ha megcsúnyulna is szeretném őt. Ez így természetes.
2014. febr. 28. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!