Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság tényleg az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg az interneten kellene párt keresni?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, egyik nap összefutottam egy kedves ismerősömmel(Ő az ötvenes éveit tapossa), persze szóba jött a téma, hogy van-e párom(kb másfél éve nincs). Szerinte már az interneten kellene párt keresni, mert ez olyan mai dolog és sok ismerősének így sikerült.


De tényleg, hogy lehet manapság ismerkedni internet nélkül(nem csak egy dugás erejéig)?



2015. márc. 22. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Leszólíthatsz pasikat az utcán, senki se akadályoz meg.
2015. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Felvázolnád ezt a szituációt?
2015. márc. 22. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
"Szia, tudom, hogy fura, de szívesen megismernélek!" A csávók 98% tátott szájjal fog nézni rád.:D
2015. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:DDD Köszi!
2015. márc. 22. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi, meg is oldottam a problémád?:DDDD
2015. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem egészen, de jót kacagtam rajta :)
2015. márc. 22. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az életben egyre kevesebben akarnak ismerkedni, visszahúzódóak távolságtartók, kezdeményezés szinte halott, és búvalba**szottak a legtöbben ha erről lenne szó.
2015. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a baj, hogy a netet találják az egyszerűbbnek, így az élőhöz már kevés a lehetőség. De ez is csak rajtad múlik végülis. Hogy hogyan lehet, azt én se tudom, de állítólag lehet :D (18L)
2015. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, de tényleg működik, ha jól csinálod.

Én például 20 éves vagyok, nagyon csendes, nem merek élőben srácokkal beszélgetni, ők is keresztül néznek rajtam, így esélyem sem volna egy normális kapcsolatra.

Elkezdtem neten ismerkedni, persze nagyon sok a fura ember, kell, hogy legyen egy erős szűrőd, de így sok emberrel tudsz ismerkedni, többel, mint élőben, így az esély is bőven megvan rá, hogy összeakadj egy hozzád hasonlóval.

Persze, ha nyitott vagy és sok az önbizalmad, akkor élőben sem okoz gondot az ismerkedés és akkor nem kell a netessel foglalkozni, de a zárkózottabb embereknek ez nagyon nagy segítség.

2015. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Nos az interneten való társkeresésnek még mindig több értelme van mint az utcán való leszólogatásnak. Mármint az utcán nyilvánvaló hogy csak a külseje miatt tetszik meg valaki és nem is tudsz az illetőről semmit. A neten láthatsz képeket és olvashatsz a másik ember érdeklődési köreiről, világnézetéről, szokásairól, arról hogy milyen embert keres stb.


A mai fiatalok már az interneten szocializálódtak. A facebookon órákon át chatelnek, az iskolában meg egymáshoz sem szólnak, néha még csak nem is köszönnek. Ez persze már az internet árnyoldala, neked nem kell ilyennek lenned.


A lényeg hogy ha találsz valakit az interneten aki tetszik akkor ne halogasd sokáig a találkozót, mert sokan csak arra használják a társkeresőket hogy egy hamis alteregót kreáljanak maguknak amin keresztül kiélhetik magukat.

2015. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!