Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állítólag elég a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag elég a férfiaknak, ha egy nő viszonylag csinos és nem csúnya, akkor mondjuk nálam miért nem próbálkozik senki?

Figyelt kérdés

Nőiesen öltözködöm, mások szerint az arcom se csúnya. Mellé még tudok főzni is, sportolok, mások elmondása szerint kedves, okos és vicces vagyok. Kb. másfél éve volt utoljára egyáltalán randizni, ráadásul olyannal, aki még csak nem is igazán tetszett, de adtam neki egy esélyt, pláne, hogy úgysem kezdeményezett senki már nagyon hosszú ideje, ahogy azóta se nagyon kezdeményez nálam senki. Pedig a férfiak állítása alapján, bőven elégnek kellene lennem, de nyilván nem vagyok az, mert nem próbálkozik senki. Akkor most hogy van ez?


Nem szeretnék privát üzeneteket kapni, hanem inkább a kérdésemre valami választ.


2015. máj. 14. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Ez lehet, de valószínűleg ezt nem tudják rólad, vagy nem nézik ki belőled hogy erre képes vagy "Mellé még tudok főzni is, sportolok, mások elmondása szerint kedves, okos és vicces vagyok"
2015. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 datass ***** válasza:
74%
Mert te is kezdeményezni bátran egy kiszemelt férfi felé, ne várd hogy a férfi tegye meg az első lépést.
2015. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 datass ***** válasza:
73%
*Merj
2015. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Képet! :)
2015. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy elég szexi, valami gáz van a kisugárzásoddal, vagy nem a megfelelő helyen keresgélsz pasit.
2015. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Vannak nők, akik ránézésre túl komolyak, én azoktól kicsit félek. Nem ráncolod a homlokod nagyon?
2015. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Nyilván egy külsőre vonatkozó kérdést így nehéz megválaszolni vakon. Valószínűleg valami hiányzik, a tűz, az önbizalom bármi, de egyébként az általad leírt tulajdonságok tényleg fontosak, legalábbis nekem. Szóval nem hinném, hogy reménytelen, csak nem a megfelelő emberrel akadtál össze eddig.

Én is ilyen vagyok férfiban. "Állítólag minden rendben velem" De hát ez van:) Fiatalabb már nem leszek, de pár év múlva talán már egy jól szituált 30ast látnak majd:)

2015. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Az írásod alapján te vagy az álomnő. Lehet ez a baj senki se hiszi el, hogy tényleg az övé lehetsz, ezért nem próbálkoznak. -ez a jobb eset. A roszabb ha csak azt hiszed, hogy jól nézel ki, nagy az arcod, távolságtartó vagy és túl nagyok az igényeid. -remélem nem az utobbi az igazság.
2015. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha olyan környezetben tanulsz, dolgozol, kapcsolódsz ki akkor kevés a korosztályodba tartozó független férfi, akkor esélyt se adsz arra, hogy ismerkedhessenek Veled.

Kezdj el pl. latin táncokat tanulni vagy csatlakozz sportbarát körhöz, amelyik jobban passzol hozzád.


Csak egy példa: egy hétköznapi latin táncos (salsa, bachata...) buli 1 itallal együtt kijön egy ezresből, tegnap pl. Műcsarnok Teraszán volt hangulatos buli. Ilyen helyen tutira azonnal felkérnek táncolni (kicsit is táncoló férfi alapokat simán levezeti neked, akkor is ha korábban nem táncoltál). Ha valaki egy kicsit is tetszik, csak annyit kell tenned hogy 1-2 tánc után nem azt mondod neki hogy köszönöm, hanem azt, hogy pihenjünk egy kicsit.

2015. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
"akkor" helyett "ahol"
2015. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!