Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves állítólag csinos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves állítólag csinos lány vagyok (bár én néha nem így érzem). Ti randiznátok velem?

Figyelt kérdés
160 cm egy kissé alacsony vagyok. A hajam olyan szőke szerű kicsit barna beütéssel a szemem kékes szürke . Elég vékony vagyok sápadt fehér bőrrel... Az arom szív ill ováli alakú ,nagy szemeim kis orrom vékony vonalú szám van...és vékony magamhoz képest hosszú lábaim...a varos elit gimnáziumába járok 4.7 es átlaggal ... Kedves néha csöndes amugy pörgős lány vagyok.. Ti randiznátok velem fiú? Bejönnek az ilyen tipusú csajok?
2013. ápr. 8. 07:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Küldj képet, de a sápadt bőr nem előnyös annyira.

Ha a belsőd is rendben van szerintem egy próbát megérhet(ne) ha ne lenne bnőm, amúgy korod?


22f

2013. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Küldj képet! :)
2013. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Képet,és meg mondom.
2013. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján igen, viszont a belsődről keveset írtál!Mit szeretsz a szabadidődben csinálni? Milyen zenéket szeretsz?

17f

2013. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

KÉpet kérek szépen:DD

am nekem igen

2013. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 poiu ***** válasza:
100%
Ez elég egyértelmű. Kép + hobbi. Nekem pl. fontos a humorérzék. Erről nem tudsz képet küldeni...
2013. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy randi már a leirás alapján is ok.
2013. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ivilicious ***** válasza:
nem tudom,hogy jön ide,hogy hanyas átlagod van és milyen gimibe jársz. ha nem vagy sügér, gyökér,egy pasit sem fog érdekelni
2013. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem érdekel az átlaga. Hatalmas pirospont, hogy ellentétben sok mai nővel nem ostoba, hanem intelligens.

Amúgy kedves kérdező, szimpatikus vagy a leírás alapján.

2013. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak a leírásra hagyatkozva igen :)
2013. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!