Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak nem kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak nem kezdeményeznek, a többi nő pedig sokkal rámenősebb és határozottabb nálam, akkor mégis hogy találhatnék párt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Ha szerencséd van itt és most találhatsz is.
2015. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ne csak a legjóképűbbeket vedd észre,akikre a többi nő hajt,hanem vedd észre azokat,akikre például egy másik nő sem hajt,és kész is. :)
2015. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Például eljössz velem randizni!
2015. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő vagy nem hívja fel magára a figyelmet, vagy nem mutatja ki azt, hogy bátran lehetne velük ismerkedni, csak várnak a csodára, hogy majd biztosan odamegy a szőke herceg, és megszólítja őket. Nem kell rámenősnek lenned, elég, ha kicsit nyitottabb vagy, nem csak a menő pasikat veszed észre, és te is teszel valamit az ismerkedésért (mondjuk odamész beszélgetni a neked szimpatikus srácokhoz).
2015. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit értesz pontosan az alatt, hogy "nem hívja fel magára a figyelmet"?
2015. máj. 16. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy nagyon visszahúzódó, nem jár társaságba, esetleg nem beszélget, beleszürkül a tömegbe, nem mutatja meg az egyéniségét stb. Ja és azt mi is szívesen vesszük, ha egy nő tud nőiesen viselkedni, picit flörtölni, beszélgetni, nem kell harapófogóval kihúzgálni belőle minden szót. Mondjuk én szoktam kezdeményezni, de a nők sem mindig egyértelműek, vagy nem mutatnak semmi jelet, én meg nehezen tudom eldönteni, hogy csak félénkek/zárkózottak-e, vagy nem nyitottak az ismerkedésre, vagy én nem jövök be nekik.
2015. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!