Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az otthonülős, zárkózott...

Az otthonülős, zárkózott emberek mégis hogyan találnak párt maguknak? Csak az internet marad a lehetőség?

Figyelt kérdés

20 éves létemre még egy barátom sem volt, annak ellenére, hogy állítólag nem vagyok csúnya (több srác is bepróbálkozott már nálam) és nem is vagyok egy elviselhetetlen személyiség. Az az igazság, hogy eléggé finnyás vagyok, ha akadt egy udvarló, mindig kikosaraztam, mert egyszerűen külsőre nem tetszett. Aztán meg persze féltem(és félek), hogy mit szólnak majd, hogy 20 évesen még senkim nem volt... Nekem ne mondja senki, hogy ilyenkor az ember nem gondol bele, hogy valami nincs rendben az illetővel... Nem igazán szeretek elmenni bulizni, inkább maradok otthon, viszont a netes ismerkedésekről csak rosszat hallottam. Maga a párkapcsolat gondolata is megilyeszt, egyszerűen berögződött, automatikusan távolságtartóbb vagyok a fiúkkal és mindenre nemet mondok. Ahova szórakozni járok nagy ritkán az ismerősökkel, oda olyan emberek járnak, akik nagyon nem az én világom, ezért sem akarok semmit sem magamra erőltetni: mit kezdenék én egy olyas valakivel, aki egy teljesen más világban él? Ahogy telik az idő, úgy csökken egyre az a kicsi önbizalmam, ami még van.

Mit tegyek, mit változtassak magamon és hogyan?


2015. máj. 12. 11:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

"több srác is bepróbálkozott már nálam"


??? Mi értelme a kérdésednek?:D

2015. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Maradj otthon te sápadt képű liba :)
2015. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy nagy zagyvaság amit mondasz,nem értem a problémádat.Egyszerűen ne legyél annyira válogatós,majd ha tetszik neked egy pasi és ha te nem jössz be neki és ezért nem lehet köztetek semmi azon se lepődj meg.Add kicsit lejjebb az igényeidet,aki egy kicsit is bejön próbáld meg jobban megismerni,elég felszínes vagy.
2015. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Ja, ezt úgx bírom, amikor lányok sajnálkoznak, hogy nem volt kapcsolatuk 20+ évesen, de aztán kiderül, hogy csak azért, mert olyan elvárásaik vannak amiket szinte lehetetlen beteljesíteni, vagy egyszerűen nem akarnak kapcsolatot:D
2015. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha mindenkit kikosarazol akkor mégis hogy akarsz párt találni?
2015. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Otthon ül szinte egész nap, pár srác még így is bepróbálkozik nála, elhajtja mindet a fenébe... és még neki csökken az önbizalma. :D
2015. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

De ha akadtak udvarlók, akkor mégiscsak van lehetőséged így is. Nem?

Netes ismerkedés valóban veszélyes valamennyire. Ahhoz nagyon tisztában kell lenne önmagaddal és jó emberismerőnek kell lenned, hogy belevágj.

Suliba vagy dolgozni biztosan jársz te is, ott biztosan van közösség. Akár ott is ismerkedhetsz. Vagy csak barátkozhatsz és majd velük elmész ide-oda, ahol lehet ismerkedni.

Nem kell bulizni, van más program is. Kiállítás, koncert, előadások, bármi, kirándulás. Nem csak a buli létezik.

2015. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Menj egy ismerosokkel olyan helyre ahova szivesen mesz. Lehet az konyvtar,koncert,strand,belvarosban setalgatas stb. Ismerkedni lehet baratilag is,nem kell egybol visszautasitani barki kozeledeset. Szallj le a foldre es ne zarkozz el mindenkitol csak azert mert nem olyan mint almaidban! Igy sose fogsz tapasztalatokat szerezni es tenyleg csak gazabb lesz a szitu. Kulonben is a szerelem nem arrol szol mennyire jokepu az a fiu.. de majd rajossz... :)
2015. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szeméyliség vagyok, ismerkedjünk meg aztán ha te akarsz valamit én mondok nemet rá, ha pedig te akkor én, jól elleszünk :D Egyébként tényleg megértelek, én már inkább bele se gondolok az egészbe kár rajta aggódni.
2015. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát ezt mintha én írtam volna. Nagyon sokáig nem tudtam, mi a baj velem, miért utasítom vissza azt is aki tetszik, nem értettem magam.

Aztán rájöttem, hogy a múltamhoz van köze. Az apám vert engem is meg anyukámat is; ovis koromtól kezdve pedig az általános végéig molesztáltak. Nem igazán rágódtam ezeken a dolgokon, elsiklottam felettük, így azt hittem, nincsenek is rám hatással, túl vagyok rajtuk.

De mégis ha oda kerül a sor, mindig visszakozom. Addig szoktak tetszeni a pasik, amíg ki nem derül, hogy ez kölcsönös. Onnantól kezdve elkezdek undorodni tőlük.

Nem lehet, hogy veled is történt a gyerekkorodban olyan dolog, ami miatt nem tudsz bízni a férfiakban?

2015. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!