Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan 20-25 éves pasik akik komoly kapcsolatra vágynak? Vagy csak nekem sikerül mindig olyanba belefutni aki csak egy egy éjszakára vágyna?

Figyelt kérdés

Bárki oda jön buliban, vagy akár rámír neten egy idő után kiderül hogy ő semmi komolyat nem akar... 21 évesen én már komolyabkomolyabb kapcsolatra vágynék

Nem itt szeretnék társat találni... Csak szeretném tudni vannak-e meg olyan srácok akik többre vágynak egy éjszakánál


2015. máj. 16. 23:24
1 2 3
 11/23 To7ka ***** válasza:
100%

Akkor valamit rosszul csinálsz, vagy nagyon rosszul fejezik ki magukat. Biztos megvannak az előnyei az egyéjszakás kapcsolatoknak is (én nem látom), de megismerni a másik erogén zónáit, rezdüléseit, sóhajait, összeszokni, felfedezni együtt mi a legjobb érzés a másiknak... Na ez nem egy éjszaka alatt lesz, és ha jól működik azt meg kell ismételni, sokszor!:)

És ez csak a szex része, a gondolataid megismerni valakinek, átbeszélni egy éjszakát, szintén egy nagyon izgalmas, nagyon jó dolog. És úgy a szex is egészen más. Nem mindig sikerült, de mióta vannak kapcsolatom (és jó pár éve annak), soha nem zárkóztam el, hogy abból komoly, hosszú kapcsolat lehessen.


Próbálj máshol nyitni srácok felé, akiket én ismerek is (2 kivétellel) hasonlóan gondolkodnak, de egész más a stílusuk és egész más körökben mozognak.

2015. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Érdekes módon akiket ismerek mind komoly kapcsolatot szeretnének,jómagam is,de soha nem jött még össze sajnos.

Pedig mindig is kizárólag komoly kapcsolatban gondolkoztam,de hát a nők szóba sem állnak velem,így viszont elég nehéz... :D

Van nagyon sok ilyen srác tényleg,csak nem a diszkóban meg az ilyen helyeken vannak általában. :)

23/F

2015. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 opened paradise ***** válasza:

Sose vonzottak az egyéjszakások és szerintem nem vagyok egyedül,szóval vannak.

20/F

2015. máj. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk 30,35 :d de legszebb éveinket,ugyanazzal a nővel eltölteni? meg amilyen a felhozatal nőkből pft 3 hónap is egy egész élet velük
2015. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Vannak. Én gyereket akarok, családot. Akivel vagyok Ő is csak még élni akar. Majd talán 10 év múlva. Ha egyáltalán szeret még engem! :/ :)

F/22

2015. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok. Viszont valahogy nem futok bele olyan lanyba aki szinten tobbet szeretne. De ne aggodj, nem fogok irni mert mar minimum 30 privatot kaptal :D


23/F

2015. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hát 35 éves koromra nagyon remélem hogy már családom lesz...

Nem nem kaptam :-) de nem is ez lett volna a cél a kérdéssel

Az hogy rossz helyen keresem hát lehet hogy nem egy disco a legjobb hely de pl az utcán nem nagyon jönnek oda hozzám pasik :-D

De egyébként nem vagyok egy otthon ülő típus :-)

2015. máj. 16. 23:49
 18/23 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.

35 évesen már remélem nekem is meg lesz. Bár egyre többet gondolok rá, hogy milyen jó lenne már..de hát na. Idővel mindennek eljön az ideje, csak ne add fel! :)

2015. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 WheneverYouWant ***** válasza:
Vannak.. Én is arra vágyom már rég óta. Ez viszont a kiszemelt lányon is nagy részben múlik... mármint az hogy végül mi lesz belőle... Ha úgy látom hogy nincs közös jövőnk akkor vagy csak szimplán tök hülye a csaj akkor csak 1 éjszakára fogok játszani és ezt nem feltétlenül fogom közölni... De én már átbuktam és évvel a megadott kritériumon szóval a kérdés nem is nekem szól...
2015. máj. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
A lányoknál ez nem megvalósítása! De a fiúknál ezek a komoly kapcsolatot keresők csak csupán nyomik! Nem tudnak annyi csajt felszedni vagy lehet szüzek és csak egyetlen nővel is beérné a szerencsetlenje.
2015. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!