Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év körüli, komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli, komoly kapcsolatra vágyó férfiak, hol vagytok?

Figyelt kérdés

Az utolsó párkapcsolatomnak már jó ideje vége szakadt. Több párkereső oldalra fel vagyok regisztrálva, de több mint fél év alatt semmi komoly nem jött össze. Miért van az, hogy tök jól ellevelezgetek valakivel, aztán egyszer csak nem ír vissza? Vagy hogy kiderül, még mindig együttél a volt barátnőjével, és nem is akar elköltözni tőle? Tényleg ennyire sivárak lennének az emberi érzések, és kihaltak volna az igazi, odaadó, párkapcsolatok?

25/L



2012. júl. 1. 22:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Na majd ezen az oldalon...
2012. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Én is ilyet keresek eddig nem sok sikerrel.Nem semmi milyen emberek vannak...
2012. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
szenvedélyes romantikára vágysz?
2012. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nahát, én már nem nagon tudok ebben bízni. Valahogy lankad az érdeklődésem is. Már nem tudok annyira lelkesedni, ha ír nekem valaki azokon az ominózus társkereső oldalakon. Annira tré ez az egész...
2012. júl. 1. 22:15
 5/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy idő után nekem se írnak vissza. :( úgy látszik nehéz kimondani h húzz a p.csába...
2012. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Annyira túláradóan nem vagyok romantikus.
2012. júl. 1. 22:16
 7/38 Hole Hunter ***** válasza:
7%
A harminc év körüli normális pasik nagy valószínűséggel házasságban vannak...Tudod, a pasi olyan, mint a WC. Amelyik jó, az mind foglalt a többi meg le van sz@rva. Üdv.
2012. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok Hölgyeim, de tuti sok lesz a km! :(
2012. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nekem az vágta ki a biztosítékot, mikor közölte a fiatalember, hogy ő bizony az exével él, és nem is akar egyhamar elköltözni tőle. Azért nem hittem, hog ennire hülének néznek, pedig de.
2012. júl. 1. 22:17
 10/38 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Ugyanezt kérdezem, csak 20 körülit szeretnék. :)


21/N

2012. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!