Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rástartolt a pasimra! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rástartolt a pasimra! Szerintetek mennyi az esélye? 18L

Figyelt kérdés

A barátomra (21) egy idősebb csaj rástartolt. Olyan 25 lehet a csaj. Vagyis igazából a barátom kezdte az egészet, de most már a csaj is tesz a dolgokért. Elolvastam a levelezésüket. A barátom beijedt amúgy, mert elővettem ezekért...


El szedheti tőlem?


2015. máj. 17. 21:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért a kérdező van oltogatva , egyértelműen a pasija a hibás elsősorban. Ha ő kezdeményezett akkor nem is értem miért nem vetettél véget a kapcsolatnak. Van értelme küzdeni ha ilyeneket csinál? Már nem gondolom hogy szerelmes lenne beléd és akit lehet úgyis visznek. Ha ezt meg is úszod lehet pár hét múlva eljátsza ezt egy másik lánnyal ...folyamatosan ennyire résen akarsz lenni? Te tudod...
2015. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
H mért a kérdező lett oltogatva? Hát mert egy hülye liba... olvastad h miket írt?
2015. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!