Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, hogy reaalnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogy reaalnatok, ha egy lany kozeledne hozzatok?

Figyelt kérdés

Taszitana? Jol esne? Elgondolkoznatok, hogy mi lenne ha...?

Valamint, tudtara adnatok, hogy nem egy hajoban eveztek vagy hagynatok, huznatok az agyat kicsit?



2015. máj. 18. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Taszítana és meg is mondanám neki. Szexaálisan egyátalán nem vonzanak a nők, akkora paraszt meg nem vagyok, hogy hízlaltassam az egómat, mikor 100%-osan biztos vagyok abban, hogy NEM akarok vele lenni. Amúgy ugyan ezt megteszem (megtettem már) olyan srácokkal is, akik nem tetszettek.
2015. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok, nem létesítenék csajjal hosszútávú kapcsolatot, de kíváncsiságból kipróbálnám :D
2015. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerelmes nem tudom, hogy tudnék-e lenni lányba, de szexuálisan vonzanak.


Nem húznám senki agyát, undorító dolog.

2015. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy taszítana, inkább azt, hogy nem vonzana. Megpróbálnám ezt udvariasan közölni, mert szerintem elég nagy bátorság kellhet hozzá, hogy közeledjen, és ezt nem tartom elítélendőnek. Viszont elvárom, hogy tudomást vegyen róla. Ez igaz férfiak közeledésére is, akiknek nem viszonzom az érzéseit.
2015. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mosolyognék, jól esne, de nem jutna eszembe a "mi lenne ha..?" kezdetű gondolat, egyáltalán nem vonzanak a nők semmilyen formában. Ezt nyilván a tudtára is adnám, kedvesen, hogy ne sértsem meg, de határozottan- nem húznám az agyát. Mint azoknak a pasiknak, akik közelednek, de nekem nem tetszenek. Bár a kölcsönösség hiányától eltekintve azért szerintem jól esik az embernek, ha tetszik másoknak.


22/l

2015. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Én leszbi vagyok viszont van barátnőm akit imádok és ezt közölném is a csajjal, barátnőm pedig valószínűleg megtépné :D
2015. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hatátozottan nem-et mondanék. Nem vonz az ilyesmi, ha nem érti figyelmeztetés ha ezután is nyomul vagy bunkózik tetlgességre vetemedem.
2015. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Es megvaltozna a rola alkotott velemenyetek ezutan? Ugy ertem, kerulnetek es elitelnetek vagy (picit nyilvan tavolsagtartobban de) hasonlo kapcsolatban maradnatok?

2015. máj. 19. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Èn örülnèk neki :) Igaz komoly kapcsolatot nem tudnèk elkèpzelni egy lànnyal de egy mèlyebb baràtsàgot amiben helye van akàr a testisègnek is, azt igen :)
2015. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok hetero, így szerintem örülnék neki. :) Nyilván ha nem tetszik a lány, akkor ugyanúgy tudtára adnám, tisztességtelennek tartom más agyát húzni.
2015. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!