Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves szingli lányként már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves szingli lányként már vénkisasszonynak számítok, aki már senkinek se fog kelleni?

Figyelt kérdés
Nem volt még egy komoly párkapcsolatom, még soha nem éltem át hogy milyen valakivel lefeküdni. A fiúk meg az egyre fiatalabb lányokat keresik.
2015. máj. 19. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én sosem merek nálam fiatalabbal kikezdeni.. :D nem általánosítok de a fiatal csajok 10 perc alatt kikészítenek... :D
2015. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, valaki később érő típus, majd el fog jönni igazi:) Gondolj bele... vannak fiúk akik ugyanezt érezhetik, próbálj meg elkezdeni ismerkedni.
2015. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Ennyi 23 éves szűz lány van, vagy te naponta teszed fel ezeket a kérdéseket?

Már ne haragudj, de most mégis mit vársz a kérdéstől? Ha szeretnél egy komoly kapcsolatot, tegyél is érte. Teszel érte szerinted eleget? Nem ülsz otthon sok időt?

Egy 23 éves lány, ha le akar feküdni valakivel, akkor olyan nincs, hogy nem tud találni ha akar is. A komoly kapcsolat is hasonló kategória, csak az már egy fokkal nehezebb, de aki tényleg oda teszi magát, az nem igaz, hogy nem talál magának srácot.

Mi ez a gondolkodás, hogy soha már senkinek nem fogsz kelleni 23 évesen ...

Itt ezen a nagyszerű oldalon is ha szeretnéd biztos vagyok benne hogy srácok tömege ismerkedne meg veled szívesen.

2015. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Nekem se volt még, és akkor mi van? :D

Azt hisszük, hogy rajtunk kívül mindenki "előrébb" tart, (mint ha egy verseny lenne) pedig ez nem igaz. Csak az a néhány hangoskodik. Valamennyiünknek ott vannak a saját kudarcai, csalódásai, félelmei, de ezekkel nem hangoskodik az ember. Én nem látom olyan veszettnek az ügyet, mint amennyire ezt hangoztatják. Lazán kell hozzáállni a dolgokhoz, félvállról venni.

2015. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd ismerkedhetünk.

Csak annyi kell, hogy rám írsz valami kifogással...

Ne add fel soha.

24F

2015. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 23 eves nok a legvonzobbak, megsugom. :)
2015. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35 éves férfi vagyok, szerintem nem öreg vagy, hanem inkább túl fiatal :)
2015. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Tetszik, ahogyan a negyedik hozzászóló gondolkodik.
2015. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Én ennek tudatában azért nem próbálkoznék nálad, mert valószínűleg nagyon válogatós lehetsz, és engem emberszámba se vennél, mert nem nézek ki úgy, mint egy félisten.
2015. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is túl fiatal vagy :) akkor mi mik vagyunk, aggastyánok? :D

40/F

2015. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!