Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért lesznek idegesek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek idegesek a nők a MGTOW jelenségtől?

Figyelt kérdés

Az MGTOW (a maguk útját járó férfiak, mozaikszó) életmódú férfiak nem akarnak házasságot, gyereket és semmi olyat ami a bíróságon végződhet. Nem akarják eltartani a nőt. Szélsőséges esetben még csak párkapcsolatot sem akarnak. Egyszerűbben: lesz@rják a nőket. Hasonló a szingliséghez.

Nem lenne ezzel semmi baj, hiszen nem ártanak senkinek, mégis szabályos dührohamot váltanak ki a nőkből. Miért?

[link]

[link]



2015. máj. 15. 16:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, engem például hidegen hagy.
2015. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
57%
Belőlem tuti nem :) Felőlem azt csinálsz, amit csak akarsz.
2015. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, miért kapna emiatt bárki dührohamot, engem sem érdekel, mit csinálnak a férfiak, ki hogyan éli az életét.

De ha pl. megtudnám, hogy egy engem érdeklő férfi gondolkodik így, aki nekem szimpatikus, hogy esze ágában sincs senkivel kapcsolatot kezdeni, akkor érthető, ha rosszul érezném magamat. Mindenesetre dührohamot akkor se kapnék. :D

2015. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
42%
Mert többek között ezt is csak a nőknek szabad.
2015. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom ezzel is csak te foglalkozol.
2015. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Engem se foglalkoztat
2015. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem nagyon érdekel, nem értek velük egyet, nem kezdenék párkapcsolatot ilyen férfival, aztán kész. Dührohamot azért ilyen "nagy horderejű" dolgok miatt nem szoktam kapni...
2015. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
42%

El kéne tartanom a nőt?!?!?! Hát én mindjárt dührohamot kapok.

Ha nem akarok megházasodni, akkor leszarom a nőket?! Wtf, hölgyem.

2015. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ez egy igazi MGTOW hozzáállás. :D
2015. máj. 15. 17:03
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
Hát én mondjuk attól, hogy kicsit nőellenes hangsúlyt érzek ki belőle- és mivel nő vagyok, nyilván rosszul érint a dolog. De mivel nem fogok ilyen férfivel kapcsolatba kerülni- igazából valószínűleg ugyanúgy el fogom fogadni, mint ahogy minden mást elfogadok- az ő dolguk.
2015. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!