Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kapcsolatfóbiából ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatfóbiából ki lehet gyógyulni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az anyám és az apám együtt éltek ugyan 18 évig, de borzalmas volt a kapcsolatuk, és tudat alatt szerintem pont emiatt félek, sőt viszolygok a kapcsolatoktól. Ha egy fiú érdeklődik utánam, azonnal bekapcsol a védekező mechanizmusom, még ha tetszik is az illető, a gyomrom görcsbe rándul, és el sem tudnám képzelni, hogy nekem valaha férfi legyen az életemben (de igen, heteroszexuális vagyok). Valahol mégis vágyok egy társra, majd családra, és félek, hogy így egyedül maradok, de nem vagyok képes ledönteni a falaimat.


19/L



2015. máj. 20. 01:26
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak rossz dolgok, rossz időszakok. De gondolj a jóra is és hidd el, megéri,.
2015. máj. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz példát láttál a szüleidtől. Ez még nem azt jelenti, hogy minden kapcsolat ilyen. Nézz körül a környezetedben,mennyi boldog párkapcsolat van :) ezen csakis te segíthetsz magadnak. Adj esélyt a fiúknak. Nem kell rájuk egyből gyerekeid apajelöltjeként gondolni. Ismerkedj nyugodtan, nem kell mindenbe belemenned. Bármikor meggondolhatod magad. De ha egyszer majd úgy érzed, szeretsz valakit, és ő is téged, akkor semmiképp se mondj nemet, hisz a boldogságod a cél, éss ezt így érheted el :)
2015. máj. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak egyszerüen tul sok a szabadidő... ha csak a fele megvalosulna az én kapcoslataimban abból amit anyám és apám "megoldottak" már rég felkötöttem volna magam -.-"
2015. máj. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!