Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, bejön ha egy pasit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön ha egy pasit a szülei tartanak el?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha még százszor teszed fel ezt a kérdést, akkor is ugyanolyan szánalmas maradsz.
2015. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem, sőt eléggé gáz! Bár attól függ hány éves, mert nyilván más ha a 20as éveit tapossa, vagy ha már 30on túl van!

20L

2015. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
NEM
2015. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
:'D Van esetleg ilyen fétis is?
2015. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Melyik korosztály, mik a céljai. Elég fontos a válasz szempontjából. De maga az eltartás miért is kell, hogy bejöjjön?
2015. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon. De főleg azt szeretem, ha én tarthatom el. Nem csak őt, de az egész pereputtyát is.


Há' normális vagy, Margit?

2015. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem.

az én párom már a 19. szülinapja előtt elkezdett dolgozni. még otthon él, de mindent magának vesz, sőt ad is pénzt az anyukájának, kérés nélkül.

szóval hiába él otthon, nem gondolom, hogy a szülei tartják el.


azt a szomorú tényt kell közölnöm, hogy a lányok még akkor is ha nem a pénzre mennek, szeretik az olyan pasikat akik mellett biztonságban érezhetik magukat anyagilag is. ezt gondolom úgy, hogy sokan a 16-17 évesek közül is nem véletlenül keresik az idősebb pasik társaságát. több lány vallomása alapján is tudom, hogy szeretik a nők/lányok, hogyha a barátjuk nem a szülei pénzéből hívja meg őket egy fagyira.. stb

meg nekem pl lesülne az arcomról a bőr, hogyha a fogamzásgátlónkat is a párom anyukája fizetné.. jó hogy közvetetten, mert előbb odaadná a páromnak a pénzt..

de érted.

ha még tegyük fel tanulsz akkor azt mondom jó, de ha már végeztél és otthon tespedsz akkor az nem annyira vonzó, sajnálom.

2015. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
tanulok még:(
2015. máj. 21. 19:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen,el szeretem tartani a heréket és agyon dolgoztatom őket.
2015. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem repdesnék az örömtől,de ha csak ez a megoldás van akkor elfogadom.
2015. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!