Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel sokat csalódtam, és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel sokat csalódtam, és már nem tudok szerelmes lenni, gazdag férfira vágyok. Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Egy gazdagabb férfi tudná finanszírozni, amire vágyok. Továbbá nem kellene azon gondolkodnom hogy élek meg egyik napról a másikra. Egy ilyen pasi elvinne utazni sok helyre, és egy szép kertes házban élnénk. Eddig hiába voltam szerelmes tök átlagos fiúkba, akiknek az anyagi helyzete is átlagos volt, sz@rba se vettek. Akkor meg miért nézzem a szerelmet. A szerelemből nem lehet megélni.
2015. máj. 22. 20:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A gazdag pasik biztos többre fognak nézni... Nagyon tévedsz.
2015. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Persze, ez a legkönnyebb, add csak fel! Alkudj csak meg egy érdekkapcsolatban!

De gondolom azon el se gondolkodtál, hogy miért voltak rosszak a kapcsolataid!

És honnan tudod, hogy már nem tudsz szerelmes lenni? Látod előre a jövőt, hogy 100%-ban biztos vagy a kijelentésedben?


Gondolom ismered azt a mondást, hogy "A PÉNZ NEM BOLDOGÍT!"


De a te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz, úgy rontod, vagy javítod, ahogy akarod! Csak utána vállald is a következményeket és ne sírj utána!

2015. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez egy hollywoodi álom. :D Nagyon komoly elvárásokat támasztanak ám ezek a pasik, nem elég, ha szétrakod a lábadat.
2015. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

En epp a lo masik vegen ulok.


Nagyjabol mindenem megvan amit te irtal, es megis mindig amiatt aggodok, hogy vajon tenyleg engem szeret-e...


Fura dolog az elet nemigaz?

2015. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
És miért kellenél te egy gazdag pasinak, akit nem is szeretsz? Úgy gondolod, hogy minden gazdag pasi egy pénzéhes kis nőcskére vágyik, aki nem szereti? Ráadásul, ha az eddigi pasasaid se szerettek akkor valami gáz is van veled... De hajrá!
2015. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Látom a könyebbik út kéne. Nem egy átlagos fiú akivel közösen építhetnéd az életed, aztán a családot. Nem, neked egy gazdag pasi kell meg hogy finanszírozza amire vágysz, és utazgatnál gondolom közben szelfiznétek az fb-re. Ébredj fel kicsilány aztán töltsd ki a lottót, holnap este számhúzás!
2015. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
más pénzéből akarsz megélni? takarodjál dolgozni.
2015. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám neked, hogy a gazdagok/gazdagabbak még jobban smucigok! :DD És most ne az ilyen vajnatímeácskákból indulj ki. :D


Eddig nagyon "kiálltam" azért, hogy a nők nem ilyenek, de sajnos azt kell, hogy mondjam (ráadásul nőként), hogy egyre több ilyen van.


Csinálj amit jónak látsz, de majd ne sírj, ha kihasználnak, semmibe sem néznek. Mivel gondolom te is átlagos anyagi körülmények között élsz, nem egyszer fogod megkapni, hogy nem az ő köreikbe való vagy és azt, amit ő (gazdag pasi) nyújt neked jól becsüld meg, mert nélküle nem lennél sehol.


Sok sikert az új "boldog" életedhez.

Ja, és ne lepődj meg, hogy a felsőbb "körökben" olyan, hogy igaz barátság, szerelem nincs. Minden a pénz körül forog, mindenből hasznot húznak, nem hiába vannak ott ahol...

2015. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
Felőlem csinálj amit akarsz, de készülj fel arra, hogy így lesz pár ezer vetélytársad akik nagy eséllyel jobban néznek ki külsőre mint te.
2015. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%
Én fiú vagyok,de szerintem részben igaza van.Nincs annál rosszabb mikor az ember szegény és boldogtalan.A pénz tényleg nem boldogít,de jobb vele mint nélküle és miért ne lehetne abba a pénzes pasiba akár szerelmes is?
2015. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!