Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Twoon hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Likeoltam több lányt ès volt olyan aki megköszönte. Ez jelent valamit? Lehet valahogy így beszèlgetèsbe elegyedni?

2015. máj. 24. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne like-olj, nincs semmi értelme. Inkább írj egy üzenetet neki. De ez nem megy magadtól?
2015. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Twoon csak likeolás után lehet üzenetet írni 1 nap 1x
2015. máj. 24. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Én tudok üzenetet írni like-olás nélkül is:) Legyél ingyen premium tag, nagyon egyszerű: menj rá hogy profil törlése és utána van egy olyan lehetőség hogy ingyen tudsz igényelni prémium tagságot 3 napig :)
2015. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj badoo-ra. napi több mint 5 üzit írhatsz
2015. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Twoo-val kapcsolatban: én előfizettem oda és küldtem vagy 5 lánynak üzenetet. 2 perc múlva 3 lány válaszolt is, mindhárom: "Haliho"-t. Aztán soha többet semmit. Ami furcsa:


1. Mindhárom "Haliho"-t ugyanabban a perc ugyanabban a másodpercében küldték.


2. Mikor megnéztem mikor voltak fenn utoljára a válaszoló csajok: Utolsó bejelentkezés: 2 hete, stb.


TOTÁL ÁTVERÉS az egész. Nem mondom, lehetnek onnan kapcsolatok, de sok a fake profil, ami csak azért van hogy ott tartson és előfizettessen veled. Á .... felejtős ...

2015. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!