Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak ismerkedni, csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ismerkedni, csajozni akarok, egyedül is elmehetek egy szórakozó helyre, vagy jobbak az esélyeim, ha haverokkal vagyok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz egyedül is. Többször találkoztam már magányosan "vadászó" hímmel az eféle szórakozóhelyeken.
2015. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyedül szerintem jobb, nem kell alkalmazkodni másokhoz és nagyobb a nyomás, hogy ismerkedj (különben egyedül ücsörögsz majd egy sarokban, ami elég kellemetlen).


Bár haverokkal megvan az a lehetőség, hogy rugdosnak, ha nem mersz odamenni vagy éppen lefoglalják a kiszemelted barátnőit. :D

2015. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!