Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik ilyen nő? Pozitívan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen nő? Pozitívan állok a témához, de valamelyest kétlem, gondoltam leírom ide is a "feltétellistámat", hátha kiderül, hogy velem van-e nagy gáz, vagy tényleg túlságosan ritka nőt keresek.

Figyelt kérdés

Olyan, aki:

-nyitott az ismerkedésre

-képes érteni a vicceket, még akkor is, ha azok gonoszkodóak

-képes visszavágni egy ilyen vicchelyzetben

-ambíciózus, nem csak olyan céljai vannak, amelyek kimerülnek a babakreálásban és gyereknevelésben

-Nem kell neki beszámolni minden egyes percemről napközben

-nem várja el, hogy minden szabad percemet vele töltsem

-de ennek ellenére örül, ha vele töltöm az időmet és megérti, ha dolgom van

-"szófosó", nem csak szavakban válaszol, hanem mondatokban

-nem az érdektelenség látszódik rajta

-sokat nevet és gyakran jókedvű, mosolygós

-nem hisztis

-nem csak a saját érdekeit figyeli

-nem piszkálja a másik embert és megértő

-segíteni, támogatni próbáló, barátságos

-ha valami problémája van, azt elmondja és megoldási javaslatokat ad

-probléma esetén sem válik ellenséggé

-A lakóhelyemhez közel lakik

-Ha probléma van, nem visítva, hanem rendes beszédhangerővel mondja el


Ezek meg már a kritikus pontok, amik végképp értetlenséget váltanak ki:

-tiszteletben tartja a magánélet kifejezést, vagyis megérti, ha nem akarom bemutatni itthon azonnal (mondjuk nem telefonálunk egymásnak este 10 után, mert ilyen erővel be is mutathatnám itthon)

-nem sértődik meg és nem tart egy baromnak, ha rákérdezek arra, van-e nemi betegsége. Tapasztalatból (már, jónéhány beszélgetés után) tudom, hogy ez valamiért megbántja a nőket, de rettenetesen. Nem teljesen tiszta, hogy miért, de jó lenne, ha valakivel nem azért szakadna meg a beszélgetés, mert erre rákérdeztem. Legtöbbször inkább nem kérdezem meg.

-nem volt laza kapcsolata vagy csak kevés. Főként a nemi betegségek miatt, és mert akkor esély van arra, hogy könnyedén elhagyhatna egy kaland kedvéért. De talán ez egy olyan feltétel, ami nem annyira fontos.

-nem akad ki, nem veszíti el az érdeklődést, ha megtudja, hogy egyetlen párkapcsolatom volt és még szűz vagyok, hanem ugyanúgy áll hozzám a továbbiakban, vagy pozitívabban. Lehet, hogy nem mondanám, de zavarna a tudat, hogy valamennyire biztosan észrevehető valami feszengés és nem értené, miért van.



2015. máj. 27. 00:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"A lakóhelyemhez közel lakik"


Ha az elvárások közé tartozik a tisztánlátás képessége is, akkor jelentős mértékben tovább szűkül a kör. :-))

2015. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A lakohelyed nem tudom hol van de az osszes tobbiben majdnem 100%-ig magamra ismertem. Annyi bakim van higy gonoszkodos vagyok de csak jatekosan.

18/L

2015. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát ezalatt mit értesz? semmilyen tisztánlátói képességre nem utaltam a leírásban :)
2015. máj. 27. 00:55
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen not nem fogsz talalni. Irom ezt, ugy hogy legtobb jelzo illik ram, de bevallom en igenis hisztis tudok lenni es az ismerkedes sem megy mindenesetben(tudod, hangulatingadozas, esetleg stresszes idoszak)

Tul sok az elvaras, vegyel vissza ebbol egy kicsit.

Masreszt az ilyen "nemi beteg vagy -e ?" kerdest , en csak ovatosan kezelnem. Nyilvan, nem egy elso randis temanak valo, hanem amikor mar vmi van kialakuloban van(meg elegge kellemetlen ezt megkerdezni egy lanytol, mintha kinezned belole vagy nem tudom...) A laza kapcsolatot megertem, bar ez alapjan nem lehet itelkezni.

2015. máj. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

# 3


Arra gondoltam, hogy nem írtad meg, hogy hol laksz, vagyis különleges képességek kellenének ahhoz, hogy valaki magától rájöjjön. :-))


(Meg szerintem még életkort érdemes lenne írnod.)

2015. máj. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
22 és 25 között valahol és Magyarország keleti részén. (ettől pontosabbat ide nem írok)
2015. máj. 27. 01:19
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

"van-e nemi betegsége"


xD xD Tripper, kankó, szifilisz, Julcsa mindent hazavisz! XD


Imádom ezt a kettőbekúrt oldalt!!44!

2015. máj. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
miért nem lehet bemutatni otthon? miért nem hívhat tíz után? ez így hogy lesz komoly kapcsolat? ne legyen laza kapcsolata, hacsak nem veled?
2015. máj. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem nagyon fogsz ilyen nőt találni. Illetve sok hasonló van, de már a lista első része is túl szigorú és egyes pontos néha emberileg teljesíthetetlennek tűnnek. A másik feléről meg inkább ne is beszéljünk...


Az egészből az jön le, hogy neked olyan nő kell, aki csak akkor van veled, ha éppen úgy tartja kedved, igazából ha problémája van, azt nyugodtan megoldhatja maga és nem nagyon vagy hajlandó kompromisszumot kötni semmiben. Na, egy kapcsolat pont nem erről szól.

2015. máj. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

off: barát, keress egy pszchológust!


on: van ilyen nő, de veled nem fog leállni.

2015. máj. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!