Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy ritka kedves és őszinte nem mindennapi nővel. Szakitanom kellene?

Figyelt kérdés
Szerelem gyorsan kialakul.3hónapja ismerjük egymást. Kialakult egy olyan szituáció, hogy ő megy nyaralni én anyagi és szabadságolás miatt idén nem tudok hosszabb nyaralásra menni. Ő görögbe megy 10napos buszos kirándulásra itt kezdődik a gond ugyanis exe is erre az utra megy akivel októberben szakitott 5évig voltak együtt és már nyaraltak ugyanezen a helyen! Ő becsületes nő, de fontolóra kellene vennem a szakítást!? Mert nem biztos, hogy ezen túl tudom tenni magam, hogy én mig dolgozom ő lehet épp az exével melegedik össze.
2015. máj. 10. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondta,nincs okod aggódni.Ha nem mondta volna el,és titkolja,az lett volna gáz.
2015. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
TE meg egy ritka nagy hülye vagy. Szakíts vele, a lány jobbat érdemel nálad
2015. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Bizalom? Erről még ne hallottál?
2015. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a fajta gondolkodás módot..

Ha összemelegedik az exével, akkor szakítás lesz a vége, de ha nem, s mégis szakítasz vele, akkor meg mi van?Akkor balfszságot csináltál!

Jól tetted, hogy gondolkodtál mielőtt cselekednél, ezzel arra célzok, hogy kiírtál egy kérdést.NE tegyél semmit, bízz meg benne, ha összemelegednek, akkor ígyis-úgyis szakítás lesz a vége, legalább ne add fel.

2015. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát...Hallottam a bizalomról! Meg tudom, hogy az fog történni aminek történnie kell, ugyanis ha összemelegednek akkor nem ért annyit ez a dolog amennyit én hittem és szerettem volna, hogy érjen! De én nem mennék el ha valaki igazán fontos lenne nekem!
2015. máj. 11. 04:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én 30 ő 36 éves. Nekem van egy 4éves Kisfiam, neki nincs gyereke.
2015. máj. 11. 05:02
 7/8 anonim ***** válasza:

"De én nem mennék el ha valaki igazán fontos lenne nekem!"


Ez akkora hülyeség!!! Azért, mert neked nincs lehetőséged menni, akkor ő is üljön otthon? Istenkém, te aztán jó hülye vagy :) Írtad, hogy még szabadságod sincs, tehát ha itthon marad a nő, akkor sem tudtok többet találkozni, mert te dolgozol, de ő meg a kedvedért nézze otthon a falat, mi? :D Jó fej vagy, mondhatom! :D

2015. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az elmenetellel van baj! Hanem azzal akivel megy! Én mondtam, hogy menjen! semmi jogom beleszólni abba, hogy mikor hova megy... Ezekszerint én másképp gondolkodom!Tudtam hogy menni fog, nem volt ezzel semmi baj csak amikor elárulta, hogy kivel!
2015. máj. 11. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!