Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk-lányok, ti hol ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Érdekel, mert főleg itt gyakorin annyi sok megállapítást látni... Amivel én egyáltalán nem tudok azonosulni.


A fiúk/férfiak mind váltig állítják, hogy a nőknek semmi más nem kell, csak helyes pofi, kigyúrt test, sok lóvé és nemtudoménmilyen irreálisan nagy egzisztenciális helyzet 25 előtt.


A lányoktól azt látom, hogy a pasik egyike sem vágyik komoly kapcsolatra, hogy mindnek csak a topmodellek kellenek nagy mellekkel, és satöbbi.


Ti hol ismerkedtek? Én 3 éve vagyok Magyarországon, lehet ez a probléma gyökere, de attól még egy, a leírásnak megfelelő pasival vagy lánnyal sem találkoztam. Sem kollégiumban, sem egyetemen, sem korábbi vagy mostani társaságomban nem találkozom ilyen hozzáállással. Az elmúlt 3 évben volt 2 kapcsolatom, mindkettő srácot itt ismertem meg, Budapesten, egyből mindkettő kapcsolatot akart, és egyik sem egy magazin címlapjára illő valaki, vagy egy bunkó izomagy.


Szóval, emberek, ti mégis hol ismerkedtek, hogy ilyen hozzáállásokkal találkoztok, de állandóan, lépten-nyomon? Én eskü, még párszor diszkóba is betévedtem, sosem találkoztam sem a tipikus műnő, sem az itt sokat emlegetett swag vagy miféle srácokkal. Vagy szelektív lenne a figyelmem?


Mi lehet erre a magyarázat? Őszintén érdekel, hogy milyen világ van, én vagyok eltévedve, vagy mindenki más csinálja rosszul a dolgokat?


2015. máj. 27. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggel 10 és este 6 között az út mellett állok.

Néha leintek pár autót, de ált megállnak maguktól is.

Ha megálltak erős piacgazdasági értékbecslés következik a szolgáltatás áráról.

Majd pár perc múlva megint az utat figyelem.

Bp, illatos út

De sietve írtam nehogy észrevegyék, hogy telózok.

2015. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem itt az lehet a probléma, hogy mindenki fél vmitől

sokszor képzelődnek az emberek:D :)

a helyett , hogy odamennének és megismernék közelebbről az illetőt

2015. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:

Én a legtöbb barátnőmet olyan közösségben ismertem meg, ami értékek köré szerveződik. Ilyen módon nekem is inkább jobb tapasztalataim vannak.

Volt még csoporttárs unokatestvére, korábban osztálytárs családi ismerőse, de a többi barátnőm mind különböző közösségekből került ki.

2015. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 4 éve vagyok Budapesten, 3 barátnőm volt, egyik sem pesti. 1 pestivel volt kicsit rosszabb tapasztalatom, de ettől még nem írok le senkit. Egyébként főként neten ismerkedtem, de nem hinném, hogy az lenne az általános, hogy a nőnek sok pénz kell, a fiúnak meg topmodell. Szerintem is csak egyesek ennyire el vannak keseredve, vagy ilyesmi.
2015. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sehol.

Minek? Nem vagyok sem gazdag, sem jóképű, akkor minek is erőltessem az ismerkedést?

2015. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!