Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok! Ti örülnének ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok! Ti örülnének ha a srác akivel ismerkedtek elvinne egy házi disznóvágásra?

Figyelt kérdés
És akkor reggel innánk pálinkát meg ennénk sült vért.Legalább látnátok hogy készül az igazi kaja és később pedig az ennénk sült hurkát kolbászt aztán meg zsugáznánk estig a családdal.
2015. ápr. 11. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Talán ezt Tőle kérdezd meg. Nem mindenkinek jön be a falusi élet :)
2015. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Biztos van olyan lány akinek ez bejön... nem minden nő fújol a disznovágástól... Szerencsére nem csak "szuper intelligens" belvárosi nőkkel van tele a világ...
2015. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Saját családommal ez mind rendben is van, de ha csak ismerkedés fázisban tartotok és egy egész napot töltene együtt a család, az elég ijesztő lehet a lánynak, nem csak a disznóvágás. :D
2015. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Balatoni lányoknak ez a HAWAII :D.. (Balatoni vagyok)
2015. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én már többször voltam családommal disznóvágáson és nekem sosem volt problémám ezzel, sem a látvánnyal,sem azzal,h segítsek. de hogy ha a pasi akivel csak most ismerkedek elvinne egy ilyenre szerintem én tuti nem mennék el vagy ha igen utána menekülnék. nem tudom miért de nekem ez nagyon nem jönne be,hogy ha egy srác a disznóvágást tartaná a megfelelő randinak.. bár szerintem ez kortól is függ és a lánytól is. unokatestvérem a barátnőjét elhívta disznóvágásra és már a mennyasszonya

17/L

2015. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Falusi romantika...
2015. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán :D Talán ha már egy ideje járunk és itt az ideje, hogy megismerjem a családját. De a sült vért tuti passzolnám.
2015. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jaj istenem de finnyásak ezek a mai lányok.
2015. ápr. 11. 18:22
 9/18 anonim válasza:
Én örülnék neki....de ha még csak most ismerkedtek akkor ne nagyon vidd még családi disznóvágásra :DDD
2015. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Finnyás neked a tudod ki... Én imádom az ilyen programokat, disznót meg rendszeresen bontok a vadászat miatt, de megértem ha ez valakinek sok különbözik az emberek ízlése. Pálinkát ilyenkor hol iszom hol nem attól függ ki vezet.

Arról viszont hogy, hogy készül az igazi kaja van fogalmam így látatlanba meg merem kockáztatni, több is mint neked kedves kérdező. Elég lenézőnek érzem, hogy látatlanba is azt feltételezed a nőkről, hogy fogalmuk sincs az "igazi" kajákról.

2015. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!