Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül nekem semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül nekem semmi az életben? Lehet nem is akarom igazán?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel beszélgettünk, elhívtam valahova vacsorázni.Mondta, hogy nem akar velem találkozni, mert nincs ilyesmire ideje.Nekem ez rosszul esett, nagyon ki voltam, 2 napig az utcára sem mentem ki.Ő volt az egyetlen akit meghívtam valahova.Persze nem ő a hibás, én nem tudom feldolgozni az ilyesmit.Nekem senkim sincsen, úgyhogy még nem is tudom milyen egy párkapcsolatban élni.Neten is leveleztem pár lánnyal, amikor találkát beszéltünk meg persze el se jött.Már nem vagyok fiatal.
2015. máj. 27. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ő volt az egyetlen akit meghívtam valahova."


Itt a válasz, hogy miért nem sikerül. Keveset próbálkozol. És valószínűsíthető, hogy nem annál, akinél kellene.

Ilyesmi mindenkinek becsúszhat, teljesen felesleges rajta keseregni.

Mi az oka annak, hogy ennyire érzékenyen érint még akár egy kisebb kudarc is?

2015. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eleve lemondják, az valahol még mindig a jobbik eset, én már számtalanszor estem úgy pofára, hogy mosolyogva a szemembe mondták, hogy eljönnek velem ide-oda, még a számukat is megkaptam (amúgy nem voltak teljesen ismeretlenek), de a végén nyomtalanul felszívódtak. Aki nem akar elmenni veled, azt nem is kell sajnálnod, mert ha el is megy, akkor valószínűleg csak potyázni akart volna. Hidd el, sokan vannak, akiknek nem nagyon akarnak összejönni a dolgaik, de ne keseredj el. Próbálkozz tovább, ismerkedj, járj el társaságba, esetleg kérd a barátaid segítségét, hogy ismertessenek össze valakivel.
2015. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Lehet neked ez kisebb kudarc, de nekem nem volt az.

2. Nincsenek barátaim, de ezt leírtam fent.

2015. máj. 27. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, de próbálj valamilyen társaságot keríteni, járj el valahová közösségbe, keress valami megoldást, ha párt akarsz találni.
2015. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg addig örülj míg nincs párod.


Egy kapcsolat nem csak mese és boldogság.

2015. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3.Borzasztóan tudok szorongani, de otthon is.

4.Én ilyet nem írtam, hogy egy kapcsolat csak mese és boldogság.Én azt írtam, hogy még nem volt senkim, tehát nem tudom milyen valakit szeretni.

2015. máj. 27. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire szorongsz, akkor keress fel egy jó pszichológust, aki segíthet feloldódni. És ezt most nem szekálásból írtam, hanem segítő szándékkal.
2015. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az elöttem lévővel eggyet értek, épp én is ezt írtam volna.
2015. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!