Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék? Ugy...

Szerintetek mit tehetnék? Ugy érzem kezdek depressziós lenni. Semmi se sikerül az életben. Sorolhatnám. Pl a baba nem akar jönni, pedig 3 éve probálkozunk. Orvos meg nem hajlandó velem foglalkozni, amig páromnál nincs minden rendben.

Figyelt kérdés
már negyedszer megy vissza andrológiára.pedig minden jó lenne,csak kevés adagot adott le,az a problémájuk.és velem tudom van probléma,tavaly áprilisba volt laporoscópiai mütétem,ott kiderült h nincs kifejlődve az e gyik petefészkem.és azóta csak párommal foglalkoznak.itthon bezzeg tud termelni.de ha ott nem megy,akárhányszor megy vissza,nem lehet mit tenni.gondoltam elmegyek pszichológushoz,de párom nem akarja,szte akkor rosszabb lesz.nem tom mit tegyek
2011. nov. 29. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor menj el úgy pszichológushoz, hogy a párod nem tud róla. Magánba menjél, ott beszélgetnek veled.
2011. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hova jártok orvoshoz?ismerek egy Intézetet,ahol normálisan foglalkoznak mindkettőtökkel és nagyon hamar összejön a baba!(én is oda jártam)Miért kellene pszihológus??
2012. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!