Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen nehéz megfelelő társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Good boy kérdése:

Ilyen nehéz megfelelő társat találni? 29F

Figyelt kérdés
Sziasztok, 29 éves katolikus férfi vagyok. Nyitott, kedves, barátságos,közvetlen,nyugodt, őszinte, megbízható, életvidám, bátor. Sportolok, 4 nyelvet beszélek, rendezett életem van, világot járok és mégsem találok hozzám hasonló társat immár 3 éve. Ilyen nehéz tényleg ?

2015. máj. 27. 19:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
rossz helyen laksz
2015. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
"katolikus" Esetleg a templomban vagy vallási táborokban próbálkoztál már? Lehet ott a te társad.
2015. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarlak megsérteni, előre szólok.

Mennyire nyilvánul meg a mindennapokban, hogy katolikus vagy? Mert ha nagyon meghatározza ez a dolog a cselekedeteid, gondolkodásod, akkor érthető, hogy nem találsz.

Pl. szexualitáshoz hogy állsz? Tartod azokat a szabályokat, hogy nincs szex házasság előtt meg nincs védekezés?

2015. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem csodálom:) Ha katolikusnak vallod magad, miért nem kéred Istent vezessen hozzád egy olyan nőt akit ő rendelt melléd? Mire való a hited? miért nem használod, ha katolikusnak vallod magad? Mikor Isten nagy házasságszerző:)
2015. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ma igen. Az emberek a normálisat nehezebben veszik észre, mert ,aki hangosabb, belevalóbb az, hamarabb kitűnik a tömegben. Persze nem feltétlenül ők lesznek a tökéletes férj/feleség jelöltek és ilyenkor morognak a férfiak/nők, hogy nincs normális férfi/nő a világon. Nincs,mert azokat nem is keresik!

Meg persze ott van az is, hogy kihasználhatják az embert sajnos... Előbb meg kell ismerni a másikat.

2015. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy társkereső, direk vallásosaknak: www.miitt.hu

Keveset tudunk rólad, de az tény, hogy kicsit szemtelenebbnek, kicsit macsósabbnak, kicsit lenézőbbnek kell lenni a nőknél, különben nem tudnak értékelni. De általában akkor talál társat az ember magának, amikor nem akarja, nem számít rá, szóval ha nehezen megy az ismerkedés, akkor ne hajtsd nagyon.

2015. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Istenhez gyakran imádkozom megfelelő társért.


Vallási programokon is próbálkoztam már. Sajnos az én korosztályomban a 80.-asok között nagyon kevés gyakorló vallású van.

Ha meg elmegyek vallási oktatásra ott meg azt tapasztalom hogy a házasulandók vannak jóformán.



Természetesen amit csinálok azt szívből csinálom így ezt is, azaz most úgy gondolom hogy házasság utáni nemi élet a megfelelő.

2015. máj. 28. 14:49
 8/15 anonim ***** válasza:

*Istenhez gyakran imádkozom megfelelő társért


Akkor miért nem gyakorlod a türelmet, a hosszútűrést? Hiszen Isten maga fog szólni, mikor közel az idő, és már úton van hozzád, feléd az illető.

értelek, hivőnek vallod magad, de világi megnyilvánulások tömkelege van a reakcióidba. Nem is úgy élsz, úgy gondolkozol mint egy hívő.

Nem

2015. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És mik azok a nyelvek amiket beszélsz?
2015. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Tenyleg nehez, de én is epp 29 voltam mikor megtalaltam, ma mar a feleségem, 31 vok.

Váratlanul jott. Mar nem is érdekelt a dolog.

Nem katolikus, de kereszteny, a mas felekezetueket se zárd ki, tanulhatsz toluk, a sajat hitedet is jobban megerted ha massal is talakozol. Rengeteg facer rendes keresztény csajt ismerek, ugyhogy van felhozatal. Nagyon jol teszed h keresztény csajt keresel, abbol jo házasság lsz, akik lefikaznak bennünket nem tudnak semmit

2015. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!