Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő megfogja találni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő megfogja találni az elvárásának megfelelő partnert? Sok olyan pasi van, akikre vágynak a mai nők?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy hiába mindenkinek más a szép, azért átlagban egy típusú pasi, amikre buknak a nők, a férfias, sportos kinézet, ahol még azért helyes is legyen a férfi. De a belső is fontos, átlagban a legtöbb nőnek a férfias viselkedés, határozottság ami fontos még. Ugyanakkor ne legyen buta és bunkó és lehetőleg hűséges legyen. Vannak ilyen pasik, én is ismerek párat, de vajon olyan sok van-e ezekből a pasikból, hogy minden nőnek, aki ilyen pasira vágyik talál is magának.......?? Vagy lesznek olyan nők, akik kénytelenek lesznek, ha nem akarnak öreg macskás nők lenni összejönni, butával vagy határozatlannal vagy csúnyával esetleg.
2013. jún. 11. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy van egy ideál, nem biztos, hogy minden nőnek bele fog esni a számára megfelelő pasas ebbe az ideálba. A megfelelőn azt értem, hogy olyan valaki, akivel nem csak beérik, hanem akivel valóban jó is nekik. A vágyálmokban az szép, amíg csak álmodozunk, hogy bármi lehet, akár maga a tökéletes is. Aztán lehet találkozunk valakivel, aki egy vagy több pontban eltér ettől és nekünk mégis ő kell.

Ettől függetlenül lesznek olyanok is, akik beérik majd valaki nekik kevésbé megfelelővel.

2013. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LeftBehind ***** válasza:

Nos figyelj,én is álmodhatok olyan nőről,aki kedves,értelmes,hűséges,szép az arca,bomba természetes teste van,szereti a rock zenét,érdekli a spiritualizmus,ugyanakkor a szexuális igénye mint nekem és nem zavarja hogy a partnere még szűz és teljesen tapasztalatlan.

Remélem érted,hova akarok kilyukadni!

2013. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én találtam olyan pasit aki "megfelel az elvárásaimnak" :D Bár nem sok konkrét elvárásom van. Nincs kimondott ideálom, vagy megszeretek valakit, vagy nem. A barátomat megszerettem, minden megvan benne ami kell :D jó fej, vicces, nagyon szeret engem, kedves, udvarias, okos, és kinéz valahogy, sportol, nem egy igénytelen kocka. (nem azokkal van bajom akiknek ilyen meg olyan az arcformájuk, arról senki nem tehet, viszont nagyon taszítanak a zsíroshajú borostás büdös igénytelen emberek. Valamint a kockákkal sincs bajom, pasim is programozónak akar tanulni, meg én is, és mindketten szeretjük a videojátékokat is :D )


Amúgy én így szerencsés vagyok, de ha nem lenne olyan pasi, akit szeretek, akkor inkább lennék egyedül őrült macskás néni, vagy leszbikus, én nem tudnék olyan emberrel együtt élni, akit nem szeretek. Soha nem jönnék össze valakivel csak azért hogy legyen valakim.

2013. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem minden ember találja meg a neki megfelelő partnert, de azért nagyon sokan igen. Viszont a megfelelő partner, vagy akibe beleszeretünk, nem mindig egyezik meg a kamaszkori ideáljainkkal.

Nekem pl. általában a macis pasik tetszettek és pont egy vékonyba szerettem bele, nem mintha nem lett volna a zsáneremnek megfelelő udvarlóm, de ő nem tudott megfogni valahogy, a párom viszont igen. Bár nekem inkább belsőleg voltak nehezen teljesíthető elvárásaim, amik alá nem adtam szerencsére, még akkor sem, amikor már esélytelennek látszott, hogy találok ilyet. De végül találtam. :)

2013. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!