Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok kerülnek engem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok kerülnek engem, mert még soha nem volt barátnőm, melegnek néznek vagy nem normálisnak. Talán jobb lenne egy prostituált segítségét igénybe venni?

Figyelt kérdés

Ördögi körben vagyok. Nem volt barátnőm, kevés a barátom. Ezért a lányok nem ismerkednek velem.

28/F


2015. máj. 29. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha melegnek néznek, talán érdemes lenne a külsődön változtatni, nem?
2015. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha elmennél prostihoz mi lenne jobb? Jó, dugnál egyet meg a szüzességed is elvesztenéd, bár nem a legrangosabb módon, de a társasági életed mit sem változna
2015. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nem azért kerülnek ,mert nem volt barátnőd.Mivel aligha ismerik a múltad .
2015. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
miért ne? Ha még fiatalabb volnál azt mondanám várj valakire akivel szeretitek egymást, de ennyi idősen már tényleg jobb ha eljársz prostikhoz. Talán segítenek egyéb téren is, hogyan kell egy nővel viselkedni, ilyesmi.
2015. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hordj táblát, hogy még nem volt barátnőd.
2015. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Azért kerülnek a lányok, és azért nem volt még barátnőd, mert csúnya vagy (esetleg alacsony). Az egyetlen megoldás a prosti. Egyébként a lányoknál ennyi idős korban kizáró ok az is, ha szűz vagy, meg az is, ha voltál már hivatásosnál, de persze egyiket se muszáj elmondani nekik.
2015. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

6-os fontos dolgot mondott. A nőknek nagyon rossz véleményük van arról a férfiről aki prostihoz járt. Soha ne mond el olyan nőnek, akitől akarsz valamit, akkor se ha már régóta együtt vagytok.


Annak ellenére, hogy bőven van kereslet férfiprostikra is, a nők nagy részétől ez teljesen idegen gondolat, férfiaggyal pedig nem tudnak gondolkodni és nagy részük meg sem próbálja.


De téged ez ne zavarjon, nem leszel ettől se több se kevesebb.

2015. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő. Én is 28 éves vagyok, de eszembe sem jutna, hogy hivatásosnál veszítsem el.
2015. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tesó én még 21 vagyok de ha elérem a bűvös 30at (és még szűz leszek) tuti prostizni fogok.


az elsőnek: nem öltözködöm úgy mint egy meleg mégis volt hogy megkérdezték tőlem hogy az vagyok e... ha valaki megtudja hogy szűz vagy 21-28 évesen, a hír gyorsan fog terjedni :) és ebből azt szűrik le hogy homár vagy. Ez van.

2015. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!