Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglinek lenni jobb, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglinek lenni jobb, vagy inkább szerelmesnek? Le tudnád élni az életed szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen le tudnám élni de egy nő azért jól jönne társnak.
2015. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Én igazából örülnék ha nem lennek többé szerelmes. Túl sok fájdalmat okozott már... :(

N

2015. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
már le
2015. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ember szingliként is lehet szerelmes. Bár arra elég kevesen mondanák, hogy az a legjobb :D
2015. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Még igazán szerelmes nem voltam, szoval szeretnem már 'kiprobálni'. :) Addig meg a szingliség elonyeit elvezem. :)
2015. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én mind a két állapotot szeretem. Le tudnám élni az életem szerelem nélkül, de jobb lenne, ha nem kellene.
2015. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szinglinek jobb-e lenni, vagy szerelmesnek, nos az a szerelem/kapcsolat minosegetol fugg :)


Ezerszer inkabb a szingliseg, mint egy rossz kapcsolat, akarmennyire is szerelmes az ember. A szerelemtol nagyon meg lehet hulyulni, nagyon sok mindent elnyomni magunkban a rozsaszin kod miatt, aztan az szepen egyszer csak felszinre tor, es nagyon sok fajdalmat okoz. Szakitottam mar ugy, hogy meg mindig szerelmes voltam, de tul sok fajdalmat okozott ez a kapcsolat, igy az eszemre hallgattam, de igy is tul sokaig halogattam ezt a dontest. Nem mukodott sehogysem sajnos, tulsagosan masok voltunk es nem tudtunk kompromisszumra jutni.. Be kellett volna sokkal elobb fejezni, minthogy honapokig oljuk egymast.


En igazabol nagyon jol erzem magam egyedul (legutobb 3 evig voltam szingli az elobb emlitett rossz kapcsolat utan ) - van ido baratokra, hobbikra, utazasra, senki nem szol bele a dolgaimba, stb. Persze ha az ember talal valakit, akivel megvan a kozos hullamhossz es a kozos vilagkep, celok, es meg az a bizonyos 'szikra' is, akkor siman belevagok egy kapcsolatba is.


De ehhez persze az kell, hogy ket ember kompatibilis legyen egymassal es egyezzenek az igenyeik.. Most eloszor eletemben szerencsem volt, mert a baratomnak is eleg nagy a szabadsagigenye, nem feltekeny tipus, mint ahogy en sem, nalam a feltekenyseg szikraja is eleve kizaro ok - vagy teljes a bizalom (es ebbe belefernek kulon programok, akar bulik vagy utazasok, ellenkezo nemu baratok, stb.) vagy felejtsuk el egymast.

2015. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen,le tudnám élni.Viszont jobb az ha van mellettem valaki,aki szeret,elfogad,és én is őt.
2015. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyedül jobb.


Igen, le tudom. Elmúlt 25,5 évet is egyedül éltem le. Jövőben sem fog változni semmi.


26F

2015. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Alkotóként tudom, hogy a szerelem tárgya nem feltétlenül csak egy másik ember lehet. Akit keresek, annak legfeljebb tükreit láthatom meg kívül, más emberekben, az igazi lényege belül van. Én csak egyedül tudom leélni az életemet, alkotói magányban, szerelmesen.
2015. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!