Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan férfi, aki a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfi, aki a magyar nőknek nem jön be külsőleg, sikeres lehet más országok nőinél?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem hiszem
2015. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
hát attól függ, ha nagyon ronda, akkor soha nem lesz sikeres sehol. de pl. az ázsiaiak állítólag sokkal szebbnek látják a fehér embereket, ha oda elmész fehérként, azt tetszeni fog nekik elvileg. de ha nagyon csúnya vagy, akkor tényleg mindegy.
2015. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Lehet igen.

én nő vagyok, és nekem is külföldre kellett jönnöm, hogy valaki rajongjon értem. nyugat-európában nagyon szépnek tartanak, otthon meg észre sem vesznek. más az ízlés.

2015. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Simán,ebben az országban a nők csak a legjóképűbbnek születettekkel állnak szóba,ami a férfiak 5%-a kb.A többit semmibe veszik,kinevetik.


Viszont külföldön sokkal másabb a helyzet.Ott először meg akarnak ismerni a nők,majd utána döntenek hogy na mit is szeretnének tőled.És hidd el,ott nem annyira érdekli őket,hogy na tökéletes legyél,hanem ott a belső értékek sokkal jobban számítanak.

Ebben az országban pedig 1 mp alatt külső alapján elítélnek a nők és kész.

2015. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem kell azért más országba menned hogy találj társat magadnak!


Sokan külső alapján itélik meg az embert!

Sajnos kevés kivétel van! :(


Érettebb típusú emberekkel barátkozzál,

mert ők nem a külsőt nézik!


Mind két nemben van csúnya és ronda!


Lehet hogy tökéletes kívül,és tényleg szép

de belsője nem jó akkor nem ér vele semmit sem!


Minden jót,fel a fejjel!

Sok sikert kívánok!

2015. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Ha ferfi vagy, es nyugatra keszulsz, egyertelmuen nem a valasz.

Meg kellene erteni, hogy a nok felfele valasztanak. /meg azok is igy tennenek akiknek senki nem udvarol, csak ok nem valogathatnak/

Szoval ha egy atlag magyar nonel eselytelen vagy, akkor egy nyugati atlagno siman pofanrohog.

Egy nonek boven eleg nonek lennie /esetleg arra figyelnie, hogy ne hizzon durvan el/ Egy ferfinak viszont rengeteg egyeb dolgot fel kell mutatnia ahhoz, hogy egyaltalan ferfikent legyen szamon tartva. /mielott megjelennenek a nok azzal, hogy ja a belso tulajdonsagok igy meg ugy, hat nem, nem ezek teren kell egy ferfinak teljesitenie ahhoz, hogy eselye legyen/

Szoval ha kulfoldon akarsz csajt szerezni, mert itt eselyed sem volt, akkor Mo-nal fejletlenebb, szegenyebb orszagban keresgelj. /ugye nem veletelen, hogy a nalunk levo francia, nemet , osztrak stb egyetemista gyerek minden ujjara jut 4 magyar csaj, mig a vietnamiakera csak szinten vietnami/

2015. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

"Viszont külföldön sokkal másabb a helyzet.Ott először meg akarnak ismerni a nők,majd utána döntenek hogy na mit is szeretnének tőled.És hidd el,ott nem annyira érdekli őket,hogy na tökéletes legyél,hanem ott a belső értékek sokkal jobban számítanak.

Ebben az országban pedig 1 mp alatt külső alapján elítélnek a nők és kész."



:D D:D Persze külföld valójában utópia is amúgy ahol a csapból nem is víz folyik hanem vodka, vagy gyerekeknek csoki, soha nincs tél, a fű kék az ég meg zöld... :D

Nem tudom mit kell ilyen f..szágokat írkálni ide, de szerintem a lelked mélyén te is tudod hogy ez mid ökörség. az emberek már csak emberek mindenhol. szánalmas holy ilyen maszlagokal vigasztalaod magad

2015. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazsag, hogy en is gondoltam ilyesmire, mint a kerdezo. En speciel nem tartom magamat rondanak, es szegenynek foleg nem, csak iszonyat szerencsetlennek. Gakran tulaggodom a dolgokat, valamint a sikertelensegeim miatt is gyakran ketelkedek a lehetosegeimben, es az sem segit, hogy keves uj emberrel ismerkedek. Es igen, eddig mindig volt vmi buktato. Most vegre bejottem egy nekem tettszo lanynak, de, igen, van baratja... ami egyebkent valoban igaz, csakhogy ez nincs kint a facebookjan, es csak akkor arulta el, mikor kezdodott vmi elindulni kettonk kozott. Ha elmentem pl.: kulonbozo orszagokba, talan tobb lany nezett ram ugy, mint otthon, Mo.-n. Mo.-n is vannak, akikkel szemezek, de kevesebbel atlagban. En azt erzem, hogy ott keltem fel jobban az erdeklodesuket, ahol ugymond, ritkasagnak szamitok. Ha pl.: Azsiaba, vagy Afrikaba elmesz, total mashogy tekintenek rad. Ez persze nem feltetlen jelenti azt, hogy aznap agyba bujnanak veled, es kovi nap mar nyomhatod is az arcukba a gyurut. Viszont ugy gondolom, ahhoz hogy az embernek valami sikeruljon, tobbet kell probalkoznia. Ha te ezzel motivalni tudod magad, nem art kiprobalni a masik orszag, netan kontinens fele tortenetet. Sajnos en is sokszor azt erzem, h a magyar lanyok minel tokeletesebbet szeretnenek. Es barki barmint mondd, ebben bizony van igazsag. Ha egy sracnak magasak az igenyei, de kozben egy kisse tulsulyos, szemuveges, szerencsetlen, tulorazo informatikus srac, sokkal nehezebben, vagy talan sosem talal baratnot, mert kisebb, vagy akar semmilyen reteget sem mozgat meg. De playboy címlapján szereplő barátnője sosem lesz.. Lehet nagyobb esellyel talal az ember egy szamara megfelelo partnert egy masik kozossegben, ilyen esetben. Erdemes megprobalni, ha ugy erzed nyerhetsz vele.:)
2015. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

valami déli szigeteken volt olyan,hogy a fehér pasi volt a SZÉP,de ennek vagy 200éve.mamár más a világ.

persze,ha valami jött-ment vagy remek anyagi háttérrel,meg talpra esett is vagy akkor a más országnői azt vaszikle róllad,hogy világpolgár vagy ami vonzó.

2015. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Thaiföldön fehér és (hozzájuk képest) jómódú férfiként tuti sikered lehet.
2015. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!