Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert vagyok ilyen szerencsetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen szerencsetlen? Mi a sikeres fiatalok titka parkapcsolat teren?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok nagyon regota szeretnek part,de egyaltalan nem jon ossze.


Voltam fent tarskereson,volt sok probalkozasom,de semmi nem jon ossze.Nincsenek nagy igenyeim meg sem jon ossze semmi.Olyan mintha valami atok ulne rajtam...


Nem talalom normalisnak azt,hogy regota keresek part a kutyat nem erdeklem...Raadasul nem is az igazit keresem,de meg egy honapos kapcsolatot sem sikerult letesitenem...


Az igaz,hogy depresszioval kuzdom,csunya vagyok es igenytelen az oltozkodesem tekintve ugyannakor apolom magam.


Ti akik sikeresek vagytok parkapcsolat teren mit csinaltok?


Azon tul,hogy jol oltoztok es adtok magatokra? Mi a titkotok?


Koszonom! :))



2013. nov. 1. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ezért: "Az igaz,hogy depresszioval kuzdom,csunya vagyok es igenytelen az oltozkodesem"
2013. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Az enyém az, hogy letojom. Akkor talált meg életem szerelme, amikor eldöntöttem, hogy most már hagyjon békén mindenki, nem akarok kapcsolatot. Őt nem érdekelte, addig udvarolt, amíg meggyőzött :) Jó, mondjuk nyilván az se hátrány, hogy szép vagyok és okos és jó az ágyban :D
2013. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azon kívül, hogy oltári nagy szerencsém volt, nem tudok mit mondani. 5 évig csak szerencsétlen voltam ilyen téren, ha lett is valakim akkor, szemét volt velem, és megbántott, vagy kihasznált, aztán eldobott.


aztán 24 évesen megismertem az igazi nagy őt, az interneten egy társkeresőn. Fél éve voltam ott regisztrált tag. Már nem is számítottam semmi értelmesre, csak lusta voltam letörölni magam, és akkor jött:) Azóta már házasok vagyunk.


Hidd el, neked is sikerülni fog! Csak ne akard annyira görcsösen.


Én nem vagyok szép, és pénzes sem. Plusz még vékony sem vagyok, ami ugye a pasik mániája. Mégis olyan férjem lett akit helyesnek tartok, és működik a kémia, összepasszol a személyiségünk....tehát az elvárásaimnak teljesen megfelel. Egyszerűen csak meglátott bennem valamit, amit addig más nem. Olyan nincs hogy egy ember senkinek sem tetszik. Látod, én is kellek valakinek.


És te is fogsz!


Szóval csak azt tudom mondani, hogy szerencsém volt:)


Meg azt, hogy ne add fel!


27/N

2013. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!