Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavaró, ha egy férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha egy férfi, aki viszonylag sportos alkat 190 cm magas, és pár dolgot nem értek?

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg a hasamon (ami igazából mások szerint nem felesleg nagyon), és 190 cm magas vagyok, ez zavaró egy lánynak? Lehet a magasságom miatt alapvetően nem adna esélyt egy hölgy sem? Egyébként fogalmam sincs miért nincs soha senkim.. egész életemben egy nő volt az életemben, akivel 1 éves kapcsolatom volt, még egy éjszakás kalandom sem volt. Nem értem más srácra miért tapadnak úgy a nők, és rám miért nem. És azt sem értem, hogy sok srácnak miért van a semmire önbizalma, olyan srácoknak, akik fele annyi ésszel, és tehetséggel nem rendelkeznek mint én, nekem még sincs önbizalmam... Sokan mondják hogy helyes vagyok, de ez is hülyeség, mert látom hogy néznek a helyes srácokra a nők.

2015. máj. 31. 14:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Kuldenel az arcodrol kepet?
2015. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
privátba. :)
2015. máj. 31. 14:34
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem is :)
2015. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
elküldtem mindeninek aki kérte.
2015. máj. 31. 14:39
 5/28 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz..
2015. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekem is!
2015. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

nekem is küldenél?

biztos nem a magasságod az oka

amúgy hány éves vagy?

2015. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, mindjárt küldök még csak fél percenként enged küldeni... :)
2015. máj. 31. 14:49
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha változtatsz, és megújulsz lesz kapcsolatod, ha maradsz így, nem igazán fogsz egy normális kis nőt találni, maximum olyat aki pénzre megy.
2015. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Pont hogy az a kategória vagyok, aki csak "normális" lány számára lehet érdekes. Mivel értelmes srác vagyok, és jófej is vagyok, pont a pénz az amiben hiányt szenvedek! :) És az hogy nem vagyok helyes...
2015. máj. 31. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!