Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdek eltávolodni a nőktől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek eltávolodni a nőktől?

Figyelt kérdés

Régen is és most is többen hangolnak ellenük, hogy ne vegyem komolyan , szinte csak tárgyként kezeljem őket.

Hogy semmi mást nem akarnak csak tönkretenni a másikat.

Érzéketlenek, nem törődnek a párjukkal, csak a pénzre hajtanak.Álladóan hazudnak, és még sorolhatnám.

Én egész idáig ha ilyen téma volt kiálltam mellettük.

Persze jött a válasz hogy majd meglátom.És sajnos kezdem tapasztalni hogy tényleg igazuk volt. :/

Itt az interneten nagyon sok bunkó nő van.Élőben viszont semmi baj nincs velük.Nem tudom hogy ezt akkor megjátsszák-e vagy tényleg sokkal másabbak élőben.

De tény és való hogy mióta inkább az internetet használom ismerkedésre azóta nagyon sok rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban.Bocsi hogy sok lett, de még mindig tudnék mit írni.

Sajnos el vagyok keseredve hogy lehet tényleg igazuk volt azoknak akik figyelmeztettek.

Hogy tudnék újra bízni bennük?


23/F



2015. jún. 3. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
igazad van nálam minden nő levizsgázott de örökre ne bízz a nőkben soha
2015. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ez az...Sajnos mindenki ezt mondja.Nem pedig azt hogy ez hülyeség. :/
2015. jún. 3. 01:24
 3/11 anonim ***** válasza:
ne neten ismerkedj
2015. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem rossz fajta nőkkel kezdesz kapcsolatot. Az olyat aki pénzre hajt például elég hamar ki lehet szűrni. Felsőoktatásban tanulsz? Keress olyat aki jó tanuló, kulturáltan viselkedő, intelligens. Kisebb valószínűséggel fog hazudozni, megcsalni.


Interneten hol ismerkedsz?

2015. jún. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a rosszlányokponthu az nem társkereső, ne ott próbálj randizni! :D
2015. jún. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt a neten van néhány olyan pasi, aki csalódott, mert nem tud különbséget tenni a normális nő és a r*bi között. Ennek ellenére saját magát nagy bölcsnek képzeli, aki az összes nő gondolatát ismeri, közben pedig nincs és talán soha nem volt barátnője. Nem hinném, hogy számodra építő lenne az ő véleményükre adni.

Amit leírtál, igaz egy nőtípusra, de őket a nők ugyanúgy megvetik, mint a férfiak. Neked hogy esne, ha így jellemeznének téged, miközben te tudod magadról, hogy nem vagy olyan, és a környezetedben nincs is belőlük egy sem, mert távol tartod magad a "söpredéktől"? Azt gondolom, aki így áll a nőkhöz, az nem is érdemel normális társat. El kellene fogadni, hogy az emberek sokfélék, nők és férfiak egyenlő mértékben törekednek arra, hogy a másikon élősködve jussanak előrébb, közben viszont ott a kisebbség, aki normális életre vágyik egy normális férfi/nő oldalán. Komolyan nem tudom, milyen körökben mozogtok, de egy társkeresőn mondjuk alapból számítani kell rá, hogy arányaiban több idiótával fogsz találkozni, mint értelmessel, keresni kell azt az egyet, akiért érdemes regisztrálni. Többezer nő között kell lennie néhánynak, aki normális. (Az igaz esély azonban az, ha olyan helyekre jársz és olyasmiket csinálsz, amit szeretsz, és ha ott találkozol valakivel, nagy eséllyel hasonló lesz az értékrendje a tiédhez.) Én pl. társkeresőn találtam párt, mint ahogy a baráti körömet alkotó 4 párból másik három is, a negyedik pedig még egyetemen ismerkedett össze. Lehet, hogy sok a sikertelen választás, de csak egyet kell találni, aki megfelel. A húszas évek eleje nehéz, mert a fiatalok felszínesebbek és mindent akarnak, csak később kezdik becsülni az igazi értékeket, mikor rájönnek, az élet nem olyan, mit a filmekben. Mindenkinek vannak hibái, akinek nem kívül, annak belül, vagy a múltjában, jelenében, stb., az embert egészében kell nézni, és úgy kiválasztani a legmegfelelőbbet.

2015. jún. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az Internet más világ. Annak örülj, hogy a való életben még jobb fejeknek bizonyulnak! Sok a kiéget, besavanyodott, fafejü ember, de ne rájuk, az eszedre és a szívedre hallgass (lehetöleg megfelelö arányban) Az a titka... Ha elvested a 'remény't akkor sosem leszel már boldog. Nyálasnak hangzik, de remélem átjött a lényeg.
2015. jún. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ma már nagyon nehéz akár csak félig normális nőt is találni. És megbízni bennük nem szabad. A nagy feminizmus miatt nagyon elszaladt velük a ló.

Nőben kutyában ne bízz!!

2015. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
ha élőben jobbak a tapasztalatok, miért nem ott ismerkedsz?
2015. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Képzelem az internetes nők közül mennyi volt valóban nő...


A másik, neked van saját jó tapasztalatod erre direkt el akarod rontani? Megkeseredett, sikertelen emberek véleményére adsz és anonimitás, fake profil mögé rejtőző embereket keresel? Te normális vagy?


Ha meg "eltávolodsz", magadat fosztod meg a szerelemtől és egy esetlegesen működő párkapcsolattól. Nem egyszerű ilyet találni, kialakítani de ha meg se próbálod úgy a lehetőséget se adod meg magadnak. Te tudod mi éri meg meked, de nem hinném hogy az itt fröcsögők annyira elégedettek és boldogok az életben. Persze ha ez a célod a legjobb úton jársz.

2015. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!