Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen esetben van okom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben van okom félni, az általam szépnek érzékelt nőktől?

Figyelt kérdés

Mikor ne menjek a közelükbe?


Ha muszáj velük valamiért kommunikálnom, hogyan ne viseljedjek előttük?


Egyáltalán, hogyan kell előttük természetesen viselkednem, ha már sokszor bántottak ilyenek, verbálisan megaláztak és hónapokig mély depresszióba estem, mert kiröhögtek.


Kérdésem azért is fontos, mert bármikor kerülhetek olyan munkahelyre, ahol egy ilyen nő lesz a főnököm.

33/F



2015. máj. 31. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Olyan esetben, ha magadra sem tudsz felnézni. Ez pedig nem a kívülállóktól függ, pláne nem konkrétan az ilyenektől... milyen érték rended van...?
2015. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először is az önbizalmadat kellene rendbe tenned, hogy vissza tudj nekik szólni, persze nem bunkón, csak amúgy férfiasan, határozottan.
2015. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak szerintem nem normális a hónapokig tartó depresszió egy kinevetés miatt?
2015. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ne hagyd magad. Régen én is ilyen voltam, most visszagondolva ugyanazokat mondaná nekem egy nő, elküldeném őket a jó édes .........

Az a baj az ilyen nőkkel, hogy rengeteg olyan férfi van, mint te, és ők adják alájuk a lovat. Többek között ezért is vannak "főnök" pozícióban, holott leginkább egy zöldségesbódéban lenne a helyük tudásuk szerint.

Nem kell egyáltalán, hogy alárendeld magad előttük, ne úgy tekints mindegyikre, mint egy kihívásra, vagy megszerzendő értéktárgyra.

Volt egy főnököm, ő kb 5 perc alatt képes volt lerombolni egy ilyen "szép nőnek" az addigi életén keresztül építgetett önbizalmát, akik irodavezetőnek jelentkeztek.

Nem, nem azok a nőket bántotta, akik aranyosak, kedvesek voltak, hanem a bunkó, nagyszájú, de szép nőket.

2015. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha komplxusod van, nevetségessé teszed magad, nincs önbecsülésed vagy eszed. 33 évesen nem kellene félned, még akkor sem, vagy csak 1 fokkal vagy szebb az ördögnél. Úgy érzem nálad komoly pszichés gondok vannak... De ha leírtad volna a megalázási példát (amin kiröhögtek), akkor kiderült volna mi lehetett a gond.
2015. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig mindenkit megaláznak, akin látják a kiszolgáltatottságot, nemcsak a szép nők ilyenek, hanem a csúnya nők is és a férfiak is.


Tanuld meg leszarni őket, és semmi félnivalód nem lesz tőlük.

2015. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Missi_Key ***** válasza:
akkor van okod félni, ha kést szorongat
2015. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakit megalázni?
2015. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha 33 évesen fel kell tenned ezeket a kérdéseket, akkor nagyon komoly bajban vagy... tini párkapcsolatok rovatban 16-17 évesen még ok lenne, de ennyi idősen már tudnod kellene kezelni a neked tetsző nőket, akikhez közeledni akarsz/akik csak bejönnek/akiknél esélyed sem lehet.
2015. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!