Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, pontosabban hol ismerkedjen egy magamfajta srác?

Figyelt kérdés
A diszkókat, házibulikat nem szeretem, sohasem vonzottak. Nem vagyok az a típus, aki hetente más lánnyal szeretne lenni. Volt két hosszabb kapcsolatom, de velük is úgy hoztak össze. December óta nem is nagyon járok társaságba, egészségügyi problémáim is voltak és így halasztottam is egy félévet az egyetemen. Így ott sem ismerek nagyon senkit. Kirándulni, strandolni és koncertekre járni szeretek, de nem egyedül. Koncertekre még esetleg pár haverral el is tudnék menni, de ott mindig mindenki társasággal van, párok stb. Fogalmam sincs, hogy hol találhatnék társaságot magamnak. 22/F
2015. jún. 3. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen muszáj kilépned a kis komfortzónádból és olyan dolgokat csinálni, amik esetleg nem vonzanak. Ha folyton ugyanazokban a körökben forogsz, nem fogsz új arcokat megismerni. Egyébként meg attól, hogy egyet csúsztál egyetemen, miért ne ismerkedhetnél az ottaniakkal? Nagy előadásokon, választható tárgyakon beülhetsz bárki mellé, aki szipatikus, ez rajtad múlik. Muszáj picit nyitnod.

20/L

2015. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán neten lehet ismerkedni például

hasonlókat akik nem járnak társaságba...


Minden jót sok sikert kívánok!

2015. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
majd alakul. csá szevasz
2015. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
…viszont, ha rágörcsölsz, akkor neked kampó!! A netes társkeresőket nem ajánlom. Rossz tapasztalat.
2015. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
munkahelyen
2015. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, addig is verjed! Nekem 20on évesen volt csajom, aztán rászoktam a verésre. A te esetedben lehet fordítva is. Addig is tapasztalatot szerzel saját testeden. Aztán jöhet a másé. :))
2015. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!