Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, mi a legideális...

Mit gondoltok, mi a legideálisabb ismerkedési hely? (többi lent)

Figyelt kérdés

20éves vagyok a munkám miatt nagyon kevés szabadidőm van, ergo nem tudok új embereket megismerni, diszkóba sem járok.

Amikor még suliba jártam, könnyű volt mert tudtam a suliban is csajozni, meg amúgyis, volt időm rá. De amióta dolgozom, ráadásul elég "magányos" munkát végzek, azóta nehézkessé vált a dolog. Várom a válaszaitokat, köszönöm a segítségeteket!


2013. jún. 13. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
munkahelyről haverokkal szórakozni?
2013. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valami kolléga csak van
2013. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

eladó/pultos lányokat oltogatni a legkönnyebb.

kénytelenek beszélni veled.

2013. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyéni vállalkozó vagyok, nincs kolléga, és nincs időm haverokkal szórakozni menni sem, jelen állás szerint
2013. jún. 14. 00:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most így nyáron a strandot ajánlom!:) Én is oda megyek ismerkedni. Illetve buszmegállóban,buszon,vonaton,bevásárlóközpontokban én szívesen ismerkedek ha úgy adatik.

20/L

2013. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsoval egyetertek.Meg ha boltba mesz ott is ismerkedhetsz,habi segitseget kersz es mar benne is vagy egy beszelgetesbe.Eleg sok,szep diakmelos lany van,en is szoktam igy.Utcan mesz,ramosolyogsz egy lanyra es ha visszamosolyog leszolithatod,megdicsered,h milyen csinos,szep a mosolya vagy vmi..ebbol is ki lehet alakitani egy beszelgetest ,ezt is szoktam.Azzal,h megprobalod nem vesztesz semmit.Nem kellenek ehez ilyen meg olyan helyek,ismerkedni barhol lehet.

21F

2013. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!