Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha még szűz a lány?

Figyelt kérdés

Egyetemre megyek ősszel és még szűz vagyok, még barátom se volt soha, ismerkedéskor hátránynak, esetleg kizáró oknak számít ez?

L/18



2015. jún. 7. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy, olyan fiatal vagy még
2015. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Nincs a homlokodra írva, nem kell ezzel nyitni ismerkedéskor. Foglalkoznál olyan fiúval, akit zavar, hogy szűz vagy, vagy még rosszabb, esetleg épp ezt várja el?


23/F

2015. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedves,aranyos lány vagy akkor nem.De ha bunkó akkor meg nem is ismernélek meg.
2015. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
az eléggé zavaró
2015. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem rögtön gondoltam, hogy benyögöm, csak előbb-utóbb úgy is szóba kerül majd.
2015. jún. 7. 19:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki! Azt gondolnám, hogy a szex az neked nem csak testiség, hanem érzelmeken alapuló, fontos dolog! :) 21/F
2015. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pozitívum volt!
2015. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem pozitívum, inkább érdekesség, a sok 14 évesen már nem szűz lány között :)
2015. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindenképpen pozitívum.

Sőt, az a személyes véleményem, hogy én előnyben is részesítem az ilyen lányokat. Tudom, hogy a mai világban nem lehet ez elvárás, meg "az egészséges emberek szexelnek" taratatta taratatta....

De én pl inkább ilyen barátnőt keresnék magamnak :)


Mellékesen meg úgy gondolom, hogy ha valaki azt mondja erre, hogy ez hátrány, akkor lehet azzal az illetővel nem kéne kapcsolatba bonyolódnod. Biztos van olyan férfi, aki képes azt mondani erre, hogy gáz. Ha kifogsz egy ilyet, ne keseredj el. Akkor se, ha több ilyet fogsz ki ismerkedéskor. Nehogy már te szégyelld magad ezért! Hidd el, előbb utóbb megismersz egy olyan férfit, aki ezt nagyon értékelni fogja benned

2015. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Írtam privit! Hallottál már a telegóniáról? Ha a dologban van igazság, akkor van egy újabb tudományos érv, hogy miért preferáljál a férfiak a szűz nőket. Nos, nem azért, mert gonoszok. [link]

Az élővilágban még sok rejtély található, amelynek információs vonatkozása van. Például, a 19. század közepén felfedezték a telegónia nevű jelenséget, mely azt jelenti, hogy egy nőstény utódjának a genotípusa nem csak az apától függ, hanem attól a hímtől is, amellyel a nősténynek volt az első szexuális kapcsolata. Ez csak úgy lehetséges, hogy a nőstény ezt az információt valamilyen ismeretlen kódrendszerben tárolja. A telegóniát a 19. század végén az orosz állattenyésztők sikeresen alkalmazták a ló-, coboly- és szarvasmarha-tenyésztésében. [link] Meg: [link] Vélemény?

2015. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!