Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt ilyen emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen emberek (leginkább lányok válasza érdekel, de fiúk is írhatnak)?

Figyelt kérdés

Akik NEM család, szerelem, stb beállítottságúak, hanem mondjuk pénz, karrier, akármi más. És nem olyan személlyel veszítették el a szüzességeteket, akit szerettek/szeretnek.

Az lenne a kérdésem, hogy megbántátok vagy sem?



2015. ápr. 18. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

En egy buli utan vesztettem el a szuzessegem a sracnal.

Utana meg tortent egy ket dolog, a lenyeg az hogy a srac mostmar nem beszel velem (eleg hulye indok miatt)

De amugy nem bantam meg:)

2015. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én család, szerelem, stb. beállítottságú vagyok, ennek ellenére nem olyannal veszítettem el, akit szeretek. Hanem amikor rájöttem, hogy már nem akarok szűz lenni, akkor kerestem egy megfelelő, figyelmes és tapasztalt partnert hozzá. Nem bántam meg.
2015. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. válaszoló.


Hol lehet megfelelő, kedves, figyelmes embert találni erre? :D

2015. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg tartogattam a szüzességemet férfiként, rendre rácsesztem a csajoknál. Aztán spiccesen elvesztettem egy házibuli után az egyik csajjal. Nem bántam meg! Sőt! Azt bánom, hogy erre 31 évesen kellett sort kerítsek.


Akármilyen nyálasan hangzik, mindig is szerettem volna életem szerelmét a szüzességemmel megajándékozni, csak aztán meguntam a nagy Ő-re várakozást. Megtörtént. Baromi jó volt, és leszarom, hogy ki volt a delikvens nőszemély. Mára már ennyit (gesztikulálás: kisujj hegyének mutatása) sem jelentett a szüzességem.

2015. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!