Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt a neten nagyon sok tündérmesét lehet olvasni boldog átlagos külsejű pasikról, akiknek van barátnőjük, de a való életben az ilyen pasikat mindig egyedül lehet látni?

Figyelt kérdés

Én is átlagos pasi vagyok, soha egy barátnőm nem volt, és a szintén átlagos haverjaimra se nézett rá soha egy nő sem. Akkor a neten miért kell bekamuzni ilyen sikersztorikat, amikor a

saját bőrünkön érezzük, hogy a valóság egész más?



2015. jún. 8. 09:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/171 anonim ***** válasza:
73%
Nézz körül jobban, rakás olyan párt látni, ahol a srác csak átlagos, mégis ott sétál kézen fogva a barátnőjével. Nyilván nem csak az a gond veled és a haverjaiddal, hogy nem vagytok a környék legjobb pasijai.
2015. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/171 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen csak a filmeken van. Meg hogy eleped egy nő a szerelemtől és vágyakozva próbál a fiú közelébe férkőzni. Mindent bedob hogy szép legyen hogy a fiú észrevegye. Na látod ez csak a filmeken van. Én is csak a nagy közönyt látom a nőkön. Felém. lehet hogy másnak mindent enged. A miértre nem tudom a választ. Felém epekedhetne már egy nő és én majd nehezen veszem észre aztán meg óriási szerelem. Na ez nincs az életben. Ezért nagy baromság. De ha valaki azt mondja van ilyen akkor hagyom meggyőzni magam. Csak láthassam és érezzem.
2015. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/171 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert azok az átlagos külsejű pasik átlagos csajjal vannak. Neked és a haverjaidnak meg gondolom meg sem fordul a fejében, hogy kicsit alacsonyabbra tegye a mércét... Ez nem teljesen a ti hibátok, mert a filmekben az iskola lúzer csaja is minimum helyes, így a fiúk elvárása is magasabb. Meg a lányoké is persze. Szóval szerintem ezért.
2015. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/171 anonim ***** válasza:
88%
A belváros mindig tele van átlagos parokkal, átlagos fiú átlagos lány. Lehet azok akik ezt mondják mar ugx ki vannak éhezve hogy az átlagos is nagyon jonak tunik. Amugy nekem is van olyan haverom aki átlagosan nez ki (bar szerintem helyes, meg izmos is, de nem az a tipikus szépfiú) es o csak "10/10"es csajoknal probalkozik aztán csodalkozik hogy lekoptatjak.
2015. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/171 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor valahogy mindig az a konklúzió, hogy csak az illető külsejével van gond. :D Véletlenül sem azzal, hogy pl. nem elég tökös, nincs férfias kiállása, keveset kezdeményez, nincs humora, unalmas életet él, önállótlan és a legkisebb kudarctól is hónapokra besérül.
2015. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/171 anonim ***** válasza:
9%
Messziről jött ember azt mond, amit akar. Átlagos külsejű srácokat én is ritkán látok csajjal, csúnyákat pedig még soha életemben nem láttam.
2015. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/171 anonim ***** válasza:
60%

Az én párom szerintem külsőre átlagos. Picit pocakos, picit kopaszodik. Mégis imádom. Mert habár külsőre talán átlagos, belsőleg kifejezetten különleges, olyan, amire nekem pont szükségem van. És ez kölcsönös. Idén házasodunk. Vannak, akiknek nem a külsőségek a legfontosabbak. A test megöregszik, de hogy ki marad a társad életed végéig, az nem mindegy.


Szerintem ez a legfontosabb, részemről is, hogy a legjobb társsá váljak. Egy időben nekem is fontosabb volt a kinézet, de azzal sosem jártam lelkileg jól. És nem mondom, vannak az én ízlésemnek megfelelő jó pasik, akiket olykor megcsodálok (az én ízlésemnek amúgy nem az a jó pasi, ami mostanában divat). De ennyi, utazok a villamoson és megbámulom kicsit. De ennél több nem kell. Mert van egy párom, aki bár külsőleg nem ilyen tökéletes, mint a villamoson a random jó pasi, de olyan lelkitámaszt és biztonságot tud nyújtani, hogy semmi másra soha nem cserélném. Egymás társa vagyunk igazán, és ez felbecsülhetetlen.


Sajnos azt nem tudom, hogy ez más nőknél hogy működik...

2015. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/171 anonim ***** válasza:
36%

"Sajnos azt nem tudom, hogy ez más nőknél hogy működik..."

Megsúgom 7-es. Nehezen!

2015. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/171 anonim ***** válasza:
27%

Tudom hogy mindig a külsőt hozzuk elő, de ebbe nyilván beletartozik az ápoltság, testtartás, beszédhang, és nem mindenki, de nagy többségében a párok akkor is hasonló "kategóriából" jönnek.


Nem akarok szemét lenni, de 7-es, te vajon egy címlapra való "fullos" nő vagy, vagy téged is a személyiségedért szeret a párod?

2015. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/171 anonim ***** válasza:
15%
7 es az első vitánál a szemére veted hogy pocakos és kopasz... meg hogy mennyi jó pasi ajánlatát elutasitottad MIATTA.
2015. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!