Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mit tegyek, ha boldogtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek, ha boldogtalan vagyok egyedül, de tudom, hogy olyan lány nem létezik, akinek bejönnék átlagos külsejű fiúként, mert mindegyik a tökélets külsejű pasira vágyik?

Figyelt kérdés

Belefáradtam, hogy mindenhol csak felszínes lányokat látok, ha ők így válogathatnak, akkor én minek jöjjek összes olyannal, akihez nem tudok vonzódni?

Az összes lány, legyen ronda, átlagos vagy szép csak a legjobb képű, legmagaasabb pasikra bukik. Elegem van, hogy nekem meg semmi sem jut csak a boldogtalanság, csak, mert alacsony vagyok és nem egy hű, de jó pasi külsőre.

Úgy látszik, engem a lányok lerondáznak, pedig vannak nálam rondább fiúk is, de persze mégis mindig én vagyok a legrondább minden lány szemében valamiért és már tényleg elegem van, kezdem gyűlölni a lányokat, mindnek csak a jó pais kell, elegem van!


2013. febr. 9. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
átlagos külsővel is lehet csajozni.
2013. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azokkal minek jönnél össze, akikhez nem vonzódsz? Hidd el nem minden csajnak kell a legmagasabb legjobb pasi. Én 155 centivel valahogy nem biztos hogy összejönnék mégegyszer egy magas sráccal :D (az előző fiúm majdnem 2 méter volt) és nem amiatt jöttem vele össze. Szóval ne add fel ;)


17/l

2013. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haver, teljesen ilyen voltam pár hónapja. Én is rondának tartottam magam, és az volt az érzésem, minden lány szemében én vagyok a legrondább. Aztán megtaláltam Őt... nem csak tökéletes párkapcsolatban élek, de ráébresztett, hogy nem vagyok ronda, csak illúzió volt a fejemben. Rossz beidegződés.
2013. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy máris belefáradtál a társkeresésbe? A probléma az, hogy valószínűleg nem a csajok látnak téged rondának, hanem te magad tartod annak magadat. Ilyen rosszkedvűen, önbizalom hiányosan, a kudarcot előre várva, akkor sem találnál magadnak csajt, ha filmsztár lennél? Kinek van erre szüksége? Az ember testmagassága egy adott dolog, de nem ettől lesz valaki taszító, vagy vonzó. Számít persze a külső is. Előbb lesz taszító egy ápolatlan, rosszul öltözött, sótlan, gátlásos pasi, akivel nem lehet két értelmes mondatot váltani, mint az akinek hiányzik 5-10 centi az átlagos magassághoz.
2013. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ilyeneket írsz/gondolsz magadról. Ha egy időre eleged van a csalódásokból, hát ne próbálkozz. De azért meredek ilyet kijelenteni, hogy nem létezik lány akinek bejönnél, vagy minden csaj tökéletes pasira vágyik. Szerinted minden pasi, akinek barátnője van tökéletes külsejű, vagy mi? Már itt megdőlt az elméleted.

Jelen pillanatban eleged van - mérgelődd ki magad, vágd be a durcit vagy mi, gyűlöld a csajokat, de ha túl vagy ezen, megújult erővel próbálkozz tovább. Van, akinek te vagy a jó pasi, csak még nem találkoztatok - erre való az ismerkedés.

25/N

2013. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleged van... nekem is elegem lett.


Te szenvedsz tovább... én meg nem.

2013. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem valahol, csak lányban. Nem a magasságom miatt kifejezetten, bár az is zavar, 155 cm vagyok. Inkább az, hogy túl fiatalos a külsőm, még mindig kislányos vagyok, jó ha 17-nek néznek 22 évesen. Mondják, hogy ez lehet előny bla bla. De ez baromira rossz érzés. A hétköznapokban nem törődöm ezzel, nem gondolok rá, néha azonban elkap a rossz érzés. Amellett szürke vagyok, tudom változtatnom kell, érzékeny, nehezen teremtek kapcsolatokat, nem az érdekel, mint az átlagot. Megértem a félelmed, de nem magasság alapján választanak az emberek párt, hanem a stílust, ápoltságot, normális megjelenést nézik. Szóval ezen kár görcsölnöd, nem tudom mi változott azóta, kedves kérdező, de ha jobb kedved nem is lesz, legalább tudod, hogy más is van ilyen, vagy rosszabb helyzetben, és ennek ellenére sem a kinézet a legnagyobb bajom, hanem a személyiségem.
2016. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!