Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le a nők azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a nők azokat a férfiakat, akiknek a munkahelyük mosogatás, takarítás vagy éppen pincér?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem nézem le, én is pincérnő vagyok
2015. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
azt én se értem én az építőiparban dolgozom de mindig lenéznek a nők hogy én vagyok az igénytelen tróger ... de bezzeg ha házat kell 1 nőnek csinálni akkor jó vagyok ezek a nők a viperák fajzatjai
2015. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A vendeglatos reszerol tudok nyilatkozni kicsit. Nekem az egyik legjobb baratom fekete mosogato egy etteremben. Az exe problemai: 0 szabadido, amikor van, akkor hulla faradt, pihen, ami ertheto, de e miatt semmilyen kozos programjuk nem volt. A pasi mindig ejfel utan ert haza, es mikor reggel elment a csaj dolgozni meg aludt, gyakorlatilag sose lattak egymast. Ezt hosszutavon, lehet en se birnam. Karacsony, Husvet, Szilveszter stb. felejtos. 4 ev alatt egy Szentestet toltottek egyutt. A korulmenyekhez, munkaidohoz kepest meltatlan fizetes. A csaj egyeni velemenye volt a vegen, amikor mar elment az egyetemre, es nagyon elhidegultek egymastol, hogy a srac ennyit ert el az eleteben: 8 altalanos, es egy szakmat nem igenylo munkahely.
2015. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%

Szia kérdező!

nem akarlak elkeseríteni, de ilyen munkás féle emberekkel sose állok szóba.

Alapból legyen önálló, vagy vállalkozó, vagy értelmiségi, saját házzal, és autóval.

Ne robotoljon, a főnöke ne rángassa dróton mint egy bábut, hogy ekkor meg akkor kell menni dolgozni.

Legyen sok szabadideje, és vigyen el nyaralni, amihez persze jó fizu kell.

25N, 182cm, modell

2015. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem keres annyi pénzt, hogy elmehessenek hozzá háziqrvának. Persze a legtöbben nem olyan őszinték, mint a 4-es válaszoló.
2015. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

#4-es

Seems legit

2015. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Mert nem keres annyi pénzt, hogy elmehessenek hozzá háziqrvának."

Ez nem jó gondolat.

Egy férfi teremtse meg a feltételeit, hogy egy jó nő vele legyen.

Amelyik nő olyan mint én, az kb olyan pasikat is keres mint én.

Átlag melóssal miért lenne egy modell, ha van olyan aki 10szer ennyit is keres.

2015. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek végtelenül ostobák és felszínesek. Rengetegen képtelenek továbbgondolni egy bizonyos helyzetet. Képtelenek elképzelni, hogy mi lenne, ha nem lenne pl. mosogató, takarító, vagy éppen pincér. Fogalmuk sincs róla, mennyivel másabb lenne az élet nekik is. Mennyivel nehezebb lenne.


Ez a legnagyobb baj a gondolkodásmóddal. A rugalmatlanság, az ideálok hajszolása...a társadalmilag kialakult helytelen képet készpénznek veszik.

2015. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a 45%-ost komolyan ne vegyétek..újabban ezt a dumát tolja. Fogadni mernék, hogy valójában férfi.


Én nem nézem le ezeket a férfiakat/nőket, ugyanakkor valószínű nem őket választanám páromnak.

Nem azért, mert szóba sem jöhetnek, hanem a szakmámon belül, ismerősi körökből is találok. Valószínűnek tartom, hogy sokkal több a közös bennünk, mint valakivel aki ezekben a munkakörökben dolgozik. Ettől függetlenül dolgos, szorgos embereknek tartom őket, akik azon vannak, hogy eltartsák magukat és netán a családjukat.


Illetve az a helyzet, hogy nálam is hátrány lenne az, ha nincs szabadideje.. Nekik általában nem 40 óra munka van egy héten.. És még ha hétközben elő is fordul, hogy a párommal tovább maradunk munkában 1-2 órával, nem ez a jellemző és van egymásra időnk.

2015. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok nő, de egy gondolatot azért hozzáfűznék ehhez.

Programozóként dolgozom a szórakoztatóiparban, és szilárd meggyőződésem, hogy pl akármelyik kukás többet tesz hozzá a társadalomhoz, mint én, soha nem néznék le senkit a munkája miatt(illetve de, de nem az "alja munkát végzőt", hanem a túlfizetett majmokat akik pl labdát rúgdosnak, uram bocsá' politizálnak).

2015. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!